Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozhatnám fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozhatnám fel a szakítást végleg?

Figyelt kérdés
A volt barátommal kb. fél évig voltunk együtt. Azért szakított velem, mert eldöntöttem, hogy felvételizek egy külföldi egyetemre, szomszédos közeli országba ahonnan gyakran lehet hazajárni, ez fontos volt nekem, de ő nem támogatott, hanem még a felvételi előtt szakított velem, mondván, hogy szeret, de nem bírná a távkapcsolatot. A felvételim sikerült és kijöttem. A szakítás után kb. két héttel azt hittem feldolgoztam, de mostanában megint újra és újra eszembe jut és sírok miatta, mert még mindig szeretem, pedig sokszor nagyon szemét volt velem. Mit tegyek?

2017. okt. 11. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Azt írod: "ő nem támogatott" és h "sokszor nagyon szemét volt velem".


A szakításotokkal lehetőséget kaptál arra, h egy sokkal melegszívűbb, veled szolidáris, téged tisztelő és nem pedig bántó emberrel ismerkedhess meg a jövőben. Erre koncentrálj.

2017. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!