Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy kényszer szakítást? Van köztetek aki átélt ilyesmit? Van esély a békülésre?

Figyelt kérdés

Vége lett a 2 és fél éves kapcsolatomnak. Harmonikus volt, meg tudtuk beszélni a problémákat, nem vitáztunk. Olyan volt amiről előtte csak álmodtam.

Elkövettem egy hibát. Tudtam ha kiderül soha többé nem látom..ezért nem mondtam el. Kiderült. Azt mondta tényleg nem tudta volna megbocsátani ha elmondom de olyan csalódást okoztam a hazugsággal, nem tud megbízni bennem. Most Nem tudja mit érez vagy gondol.


Van rá esély, hogy megengedi jóvá tenni? Mi játszódik le azokban akik kénytelenek szakítani?


2017. máj. 21. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit csináltál?
2017. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellett volna félre dugni,főleg ha minden olyan harmonikus volt, mint irtad, bár kétlem.
2017. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt a hiba. Ha megcsaltad, én sem bíznék meg benned. Ha azt mondtad, leszoksz a cigiről és még is rágyújtottál, az nem nagy hiba, attól még lehetne újra kapcsolat.
2017. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyire súlyos a hazugságod.

Mondjuk én se lennék a legboldogabb, ha kiderülne, hogy a kapcsolatom hazugságon alapszik.


21/L

2017. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg
2017. máj. 21. 16:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem csaltad meg, akkor nem helyrehozhatatlan a helyzet.
2017. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Öcsém ennyi hülyét. Nem csalta meg ott van a szövegben hogy egy nagyon személyes titkot mondott el (Ami esetenként rosszabb mint a magcsalás sokkal!!!!). Ha nagyon személyes és mélyen érintette akkor sehogy se lehet jóvá tenni,de egyenlőre adj neki időt....
2017. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltal bortonben vagy mi? Anonim oldal, senki nem fog rad ismerni.
2017. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem megcsaltad akkor??? Mást nem tudok elképzelni amit ne lehetne megbocsájtani. Ha börtön ha lopás akármi.

Na jó ha mondjuk az derülne ki hogy anyámmal volt elöttem vagy a tesómmal az igen azis szakító ok lenne.

2017. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
letagadtam valakit a múltamból...magáért a hazugságért büntet
2017. máj. 22. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!