Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi van akkor ha Te már semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha Te már semmit sem tehetsz?

Figyelt kérdés

Fél éve megtörtént a szakítás. Ő mondta ki a végét, a sok veszekedés miatt. Mindketten okai voltunk a kialakult helyzetnek (volt időm, mindent átgondoltam, egyikünket se hibáztatom már). A szakítás kezdeti fázisában természetesen sokkolt a történés, nem tudtam felfogni és minden létező hibát elkövettem, hívtam, írtam, megpróbáltam rá érvekkel hatni. Találkoztunk de ekkor is összekaptunk és azóta 4 hónapja, nem kerestem semmilyen formában, kerültem is (valószínűleg ő is engem). Idővel sokkal jobban kezdtem magam érezni, szeretem de elfogadtam, hogy ennek vége. Most az élet úgy hozta, hogy fel kellett keresnem (egy régi közös munkánk miatt). A döbbenet az volt, hogy letiltotta az üzeneteim, holott az utolsó találkozás óta semmilyen formában nem kerestem. Végül felhívtam, azóta több alkalommal beszéltünk. Eleinte csak a munkáról, majd kivel mizus és a kezdeti zavar, kellemetlenség átfordult oda, hogy úgy beszéltünk egymással mint régen. A munka véget ért, így többet nincs miről beszélnünk, nem áll szándékomban keresni (szerintem a történtek után érthető miért), én már mindent megtettem. Engem az egész felkavart és ha keresne megpróbálnám vele még mindig rendezni a helyzetet. Úgy érzem ez már az a helyzet ahol nincs lépési lehetőségem.

Félre ne értsetek, a szakítás óta rendben vagyok, teljesen jó az életem, barátok, hobbik, jó munkahely. De most megint belém hasított, hogy vele lenne teljes.

Most megint bízzam az időre?


2017. okt. 21. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nő/Férfi vagy? Mennyi ideig voltatok együtt? Neki van valaki az életében? Miért tiltott le? Túl komplikált helyzet..
2017. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Több mint 4 évig alkottunk egy párt, a végén már együtt is éltünk. A letiltásra most jöttem rá. Csak feltételezem, hogy ez a 4 hónappal ezelőtti utolsó találkozásunk után történt, mikor én még nagyon szerettem volna a kapcsolatot, ő pedig már ettől (megint csak én feltételem) fojtva érezte magát.
2017. okt. 21. 20:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 4 hónapban nem találkoztunk, beszéltünk, semmit se hallottunk egymásról. Tudomásom szerint nincs kapcsolata, mások elmondása szerint állandóan dolgozik. Én voltam pár randin, majd rádöbbentem még nem vagyok kész új kapcsolatra, időre van szükségem.
2017. okt. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!