Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a szerelmem, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a szerelmem, van még esélyem?

Figyelt kérdés

A hét elején felkeresett barátnőm, sajnos nem jó meglepetéssel. Ideje véget vetni a kapcsolatnak, nagyon megszeretett ez idő alatt, nagyon örül, hogy az életébe léptem, de nem belém szerelmes, a szívének nem parancsolhat, nem tud ellene küzdeni. Mennie kell, nem csinálhatja ezt velem, nem verhet át és lehet később megbánja az egészet, de máris tudja mit és kit veszít el. De nem lehet így velem. Hiába megy el, nem akar kapcsolatot senkivel míg ennek nincs vége benne.


Tudom elveszett dolognak hangzik, de van amit tehetek bármit is? Nagyon szeretem szerelemmel a lányt komolyan lecsúsztam pár nap alatt, a barátaim próbálnak belém életet rúgni, segíteni harcolni vagy épp lemondani, de mindenről csak Ő jut eszembe, szomorú vagyok, siratom, mert tudom, hogy hiába harcolnék. Kínoznak az emlékek, éjszaka nem alszok, üres az ágy mellettem.


Szerintetek csak rossz passzban lehet, ami miatt így érzi? Eddig teljesen viszonzott szerelem volt, minden olyan jó volt köztünk, közös volt a hang, mindent megbeszélhettünk, szeretkezés is olyan volt vele, mintha csak egymáshoz teremtettek volna, első alkalomtól kezdve szavak nélkül értettük mire vágyik a másik. Hirtelen jött az egész, jele sem volt.



2017. okt. 27. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Hm érdekes, velem is nagyon nagyon hasonló indokkal szakított a volt baratom ket hónapja. En próbálkoztam nála egy ideig, de folyton ugyanazt hajtogatta, szeret, de nem szerelmes es en ennél jobbat erdemlek. Hogy konkretan mi áll a háttérben nem tudom, mert ugy erzem ez elég kamu kifogás. De lehet igaz nem tudom. En a sikertelen próbálkozások utan ugy döntöttem továbblépek, ennél többet mar nem tehetek es neked is ezt javaslom, ha gondolod próbálkozz, de ne túlzottan, csak, azert érezze hogy fontos neked aztán ha nem megy (persze elott Hagyj neki idot, hatha rájön rossz nélküled) akkor lépj tovabb, tiltsd mindenhonnan, ne fuss ossze vele, kerüld el es tovabb tudsz majd lepni aztán jon majd valaki az eletedbe aki viszonozza. :) Kivanom is ezt neked. Es a végen meg lehet, hogy majd pont O jon vissza, nem tudhatod mit hoz a jovo, csak pozitívan állj hozza!

20/L

2017. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb tudatosan gyakoroljátok érzelmeiteket.
2017. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A probléma, hogy én úgy érzem évek óta, hogy nekem nem kell más. Lehet Ő az igazi. Nem sokat voltunk együtt, de évek óta kerülgetjük egymást és én szerelmes vagyok legalább másfél éve belé.



Lehet a jövő visszahozza Őt, és ettől félek a legjobban, ha tényleg Ő az, akit nekem szántak, mégsem jön vissza, mert neki nem én vagyok az a bizonyos egyetlen. Végül is, az út nem ott ér véget, ahol te megtalálod, hanem mikor azzá válsz valaki számára.


Azóta nem is beszéltünk, visszaírni nem ír, telefont nem veszi fel nekem, sms-re válaszolt, hogy csak azért csinálja, hogy ne legyen rosszabb nekem, ha már reményt nem adhat biztosan.

2017. okt. 27. 10:08
 4/16 A kérdező kommentje:
A probléma gyökere, hogy múltban él, és abba a srácba érzi magát szerelmesnek, aki átverte és húzta csak az agyát körülbelül 2 évvel ezelőtt.
2017. okt. 27. 10:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, az en exem pedig egy olyan lányba szerelmes akinek több éve barátja van. Legalábbis bele érzi magát szerelmesnek. En fel évig voltam bele 'remenytelenul' szerelmes aztán fel évig voltunk együtt. Szoval hasonló sztori nagyon.

Egyébként hidd el hogy aki neked a 'nagy O' (mar ha van ilyen) akkor viszonozva lesznek az erzeseid, tehát ilyen nincs, hogy neked o az, neki meg te nem. Leszel meg szerelmes, lehet nem bele, de lehet bele, Kitudja. Csak eld az életed, menj előre ez a legfontosabb, a tobbi jon majd magától. En szurkolok :)

2017. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Az egyetlen, ami nagyon fáj, miben vagyok ennyire rossz, miért nem vagyok elég jó, mit rontottam el, mivel vagyok ennyivel rosszabb, mint a két évvel ezelőtti szerelme, pedig még csak együtt sem volt vele, tehát röviden a tudatlanság, hogy miért is van. Nem tudom megérteni Őt. Eldob egy nagyszerű kapcsolatot egy múltbéli, talán már benne nem is létező érzésért?

2017. okt. 27. 11:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha így van vége egy kapcsolatnak, az azt jelenti, hogy nem ismertétek a kapcsolatot eléggé, nem voltatok tisztában azzal, hogy mi történik kettőtök között, hova tart az egész. Voltak olyan problémák, amik nem kerültek kifejezésre és nem oldódtak meg, hanem szépen lassan tönkretették a kapcsolatot. Az, hogy hozzánk fordulsz tanácsért, szintén ezt támasztja alá. Miért nem vagy tisztában azzal, hogy miért szakított? Miért nem vele beszéled meg?

Én a helyedben arra törekednék, hogy legalább így utólag megbeszéljem vele, hogy mik voltak az alapvető problémák és hogy mit kellett volna másképp csinálni. Aztán vond le a megfelelő következtetéseket és legközelebb csináld jobban.


>a szívének nem parancsolhat, nem tud ellene küzdeni


Na ez az igazán aljas szöveg. Aki ilyen szinten van, azért nem kár.

2017. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igazad van. Azonban megkérdezem, hogy te hogyan irányítanád az érzéseid? Lennél elég erős hozzá?


Miért nem vele beszélem meg? Mert nem engedi, hogy lássam és beszéljek vele. Hozzám se szól, nem is válaszol, egyszer tette a héten.

2017. okt. 27. 12:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Engedd el. Tudom, nehéz, szar, fáj, de el kell fogadnod.


Exem is kidobott két és fél éve, akkor nagyon szar volt pár hónapig, főleg, hogy ő "csak szünetet kért", szóval ténylegesen ki sem mondta, hogy ennyi volt.

Aztán ahogy éltem az életem, rájöttem a hibáira az emlékek megkoptak és tudtam reálisan gondolkozni.


Másfél éve összejöttem a kedvesemmel és nem is értem, mit ettem anno az exemen, mert ég és föld ők ketten. A barátom sokkal jobb ember, őszinte, egyenes, kimutatja az érzéseit, önálló, stb. :)


Bár most még úgy érzed, sohasem,de hidd el, megtalálod a lányt, aki sokkal jobb lesz, mint a volt párod.

2017. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem előtte volt kapcsolatom, kettő is, neki nem volt, így volt/ van viszonyítási alapom. Hidd el, nála szebbet (kívül-belül) még nem ismertem, lehet nem is fogok. Ettől félek, hogy itt ragadok le, ha végleg eltűnik.
2017. okt. 27. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!