Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szét szaggatja a lelkemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szét szaggatja a lelkemet a fájdalom. Minden előjel nélkül a szerelmem elhagyott 6 év együttélés után. Ok: nincsen. Hogyan éljem túl? Ennek lassan 27 napja de a seb nem gyógyul, sőt.

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beszélni tudtok? Igazán adhatna valami magyarázatot. Ennyit megérdemelnél, és szerintem könnyebben fel is tudnád dolgozni.
2016. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Mindig van ok, és mindig van előjel. Maximum te nem veszed/vetted észre.


Túlélés: ismerősök, barátok, új hobbik, szocializáció, és ismerkedj másokkal.

2016. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 40 felett pl már elég nehézkes az ismerkedés.
2016. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs oka annak, h otthagyott. Te is ezert nem tudsz megnyugodni es tovabblepni, m nem kaptal semmilyen magyarazatot es nem tudod igy lezarni. Mindekeppen beszelj vele es ne hagyd, h lerazzon indok nelkul. 6 ev utan megerdemled, h oszinte legyen veled.
2016. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem is: biztos, hogy volt előjele. Az más kérdés, hogy észre akartad e venni vagy sem.

Mindig van egy "szélirányváltozás", amiből az embert megcsapja, hogy valami másabb lett egy kicsit.. vagy nagyon... és ennek lesz következménye.

Hogy éld túl? Mondjuk úgy, hogy volt egy kretén párod, aki annyiba nem néz a 6 évre való tekintettel, hogy eléd álljon és őszintén elmondja a dolgokat, hogy miért ennyi. Helyette szépen fogta magát és eltűnt az életedből.

Szerintem ez inkább áldás, mint átok, mert ha olyankor teszi ezt, amikor már van egy komplett család, hitel stb a nyakatokban vagy megromlik az egészséged és angolosan távozik, az azért kellemetlenebb.

2016. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap alatt sajnos ezt nem lehet kiheverni főleg ha így egyszerűen lelépett és nem magyarázta meg...:( Ehhez minimum 1 év kell szerintem, próbálj meg barátokkal találkozni, minden ráemlékeztető dolgot eltüntetni, belekezdeni új dolgokba, tanulásba, munkába, sportba, hobbiba temetkezni. És ne magadba keresd a hibát, talán ez a cikk segít:


[link]


Kitartást, idővel jobb lesz!

2016. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem volt előjele, és nem is beszél velem. Nem keres, nem hív. Barátoktól hallom vissza, hogy faggatja őket, mi van velem, hogy vagyok.
2016. nov. 17. 12:45
 8/15 anonim ***** válasza:
És te miért nem keresed? Neked kellenének a válaszok. Nem értem...
2016. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azért nem keresem, mert 1.) félek az elutasításától 2.) világosan megmondta, hogy ne zaklassam. Ezek után nem fogom keresni, nem az a célom, hogy "elriasszam" még jobban..


Úgy vagyok vele, ha hiányzom neki, majd keres. Reménykedem benne, hogy még tudunk adni egy esélyt kettőnknek.

2016. nov. 17. 13:12
 10/15 anonim ***** válasza:

9, Kérdésed lenne (nem újra akarod kezdeni) szóval nincs mit elutasítani. Az pedig nem zaklatás, ha 1 hónap múlva írsz neki egy rövid levelet.


Voltam hasonló helyzetben. A könnyebb lezárás érdekében (így megírtam neki ezt is - mint okot) szakítás után több héttel kérdeztem még tőle valamit. Válaszolt normálisan. Nem vette zaklatásnak. Én pedig megköszöntem a választ. Ennyi.

2016. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!