Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történik velem? Még szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Még szeretem?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel se veled se nélküled kapcsolatban lehúztam másfél évet. Ezalatt rengeteg aljasságot elkövetett velem, megcsalástól kezdve mindent. Hanyagolt, nem figyelt rám, de sosem engedett el, tipikus nárcisztikus férfi volt, minden tulajdonság illett rá. De mindig keresett, mikor a kapcsolatot próbáltam volna vele megszakítani max 2 napig bírta és jöttek az smsek, h mizu, vagy találkozzunk stb. Rengetegszer átvert, úgy képzeljétek el, hogy nincs dolog amit ne tett volna velem meg! Szakítottunk 3 hónappal ezelőtt, még a telefonomról is tiltottam, mert kimtatta a foga fehérét, mindennek elhordott amit csak eltudtok képzelni. A szakítás oka az volt, hogy megtudtam megcsal. Úgy, hogy előtte való nap velem volt, majd lelépett egy nővel. Aztán ő evidensnek vette volna h mi még folytatjuk... hát nem. Jött minden, kígyót békát dobált rám, kicsinál stb. Utána 3 hónapig nem hallottam felőle, bár ez alatt az idő alatt sokat gondolam rá. Aztán 3 napja láttam...azóta róla álmodok, felzaklat, és hiányzik. Ésszel tudom, h a legaljasabb férfi a világon, aki jót nem érdemel, de akkor mondjátok meg miért kötődöm hozzá?! ez megy évek óta (már másfél évvel ezelőtt is figyelgettuk egymást, mielőtt udvarolni kezdett)...sose tudtuk egymást elengedni. Mióta vele vége lett potenciális partnerem nemvolt... butaság lehet, de azt érzem ő az igazi, az egyetlen férfi volt eddig akivel valóban jól éreztem magam! nyilván nem volt kölcsönös... dbálta aszeretlek szót, de nem érezte... mintha nem lettek volna érzései senki felé, mintha érezni képtelen lett volna... Mi történt velem az elmúlt napokban? nincs más, és emiatt hiányzik? Ugyanúgy összeszorult a gyomrom mikor most megláttam mint mikor először... közben gyűlölöm... mert amiket ő megtett, és ahogy beszélt velem, az minden volt, csak nem elegáns, és nővel így nem bánunk... pláne h mindent megadtam neki és csak a szeretetére vágytam :(



én 29 ő 43


2017. nov. 5. 23:14
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként ezt annó ő is elismerte, hogy valami van, mert képtelen elengedni...de utólag visszagondolva, minden szava hazuság volt, szokása volt az utóbbi időben elhinteni, h ő csak azt mondja, amit a nő hallani akar... no komment...őszinteséget kértem, sose kaptam meg... szerintem rengeteg szeretője volt mellettem :(
2017. nov. 5. 23:16
 2/7 A kérdező kommentje:
és még egy gondolat :) a 3 hónap alatt míg nem hallottam felőle, annyira nem izgatott, gondoltam rá, hetente párszor, de nem jöttek azok az érzések elő, mint most ... mintha visszamentünk volna az időben másfél évet :(
2017. nov. 5. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudtad elengedni.Sztem ez természetes de jusson az eszedbe hogy ő sohasem fog megvsltozni plàne ha màr 43-éves.Én mar ilyenkor a helyedben àldàst mondanék arra hogy lekopott .Majd talàlsz egy rendes pasit aki nem csal meg és megbecsül .
2017. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom, min mész keresztül, kísértetiesen hasonló tapasztalatom van. Mindenekelőtt ezt olvasd el.

[link]

Ha gondolod írj rám!

2017. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
borzasztó nehéz! komolyan, szerintem egy napig nem szeretett ez a férfi, valami érzése biztos volt, mert sose engedett el, állandóan keresett, de iszonyatosan lerombolta az önbecsülésem, ha azt állította hülye vagyok, valóban elkezdtema végére gondolkodni már azon h igaza lehet-e... sosem motivált, lehúzott, és ami rá jellemző tulajdonság, azokat folyton hozzámvágta, teljesen mindegy volt, h igaz-e v sem. pl. alkoholista vagyok, holott pontosan tudta h évente 3szor ha iszok, ellenben ő minden este 5 sörrel feküdt mielőtt elaludt, és délben már az unikumot itta... magát sose fedte fel előttem, viszont ha én vmi mélyebb lelki dolgot mondtam el neki, vita során hozzámvágta, hadd vájjon. volt h utolsó pillanatban tűnt el, hogyha megvolt beszélve vmi, pl. nyaralás, vagy randikat mondott le, vagy negyed óra alatt átment mindenen, egyik pillanatban találkozni hívott, 10 percre rá meggondolta magát, mikor én már készülődni kezdtem. teljesen hülyének nézett, totális csőd lettem mellette. elolvastam mindent ami a nárcisztikus személyre vonatkozik, mondanom sem kell, minden illik rá.... mióta vége lett, sorra derülnek ki a kétes dolgai, sztem olyan dolgokat tett amik miatt az állását simán elvesztené, vagy börtönbe kerülhetne. teljesen más arcát mutatta felém. de mégis, ő az egyetlen ffi akivel jól kijöttem, akivel jól éreztem magam, akiről bármikor bármiről eltudtam beszélgetni. sosem telt el nap sms nélkül, nehezen tudok szakadni... mondogatom magamba h minden ámítás volt, valóban ő egy gerinctelen alak akinek egyszer mindenképp leáldozóban lesz, hisz semmi sem maradhat megtorlatlanul, és visszakapja ő még a sorstól amit okozott, de iszonyat nehéz nem gondolni rá, vagy nem azon agyalni kivel lehet épp... nemmmellesleg szerintem van megint vagy 3 nője, de megállapodni képtlene :( és a legszörnyűbb h magamban keresem a hibát hol rontottam el...
2017. nov. 7. 04:27
 6/7 A kérdező kommentje:
mindössze annyit kértem tőle a kapcsolatunk alatt legyen őszinte... az sem ment neki, sorra bukott le a ferdítéseivel... mégis én kaptam meg a hazug jelzőt, akinek minden szava hazugság...
2017. nov. 7. 04:30
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnos én is tudom, miről beszélsz... erősnek kell maradnod. olvasd el az 5-ös hozzászólásodat néhányszor. az első felében ott a valóság. hogyan szerethetsz egy ilyen embert? nem érezted jól magad vele, ott bántott, ahol csak tudott. neki senki más nem számít, csak saját maga. és akkor most képzeld el, hogy egy ilyen ember mellett kell leélned az életed. hogy minden nap ugyanazokat a harcokat, magasságokat és mélységeket kell megélned. hogy szülsz neki egy gyereket, de nincs melletted az ultrahangnál, mikor kiderül a neme, mert ő éppen mást csinál.nincs melletted, mikor szükséged van rá. mikor beteg a gyerek, és kórházba kell vinni, de ő öt perccel előtte lemondja, mert jobb dolga van.

szeretnél így élni? adj hálát a sorsnak, hogy megkímélt ettől.

nekem éppen egy éve lett vége egy ilyen kapcsolatomnak. azóta sem tudtam kiheverni.... légy erős!

2017. nov. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!