Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Szerelmes vagyok a legjobb barátomba vagy csak barátként szeretem?

Figyelt kérdés

16/F. Segítsetek, kérlek! Mint a legtöbb fiú, én is egy nővel képzelem el a jövőbeni életemet: házasság, gyerekek, de szép is lesz! Csakhogy! Lehet, hogy szerelmes lettem a legjobb barátomba (17/F). :/ Csak 2,5 éve ismerem, de olyan, mintha mindig ismertem volna, olyan érzés, mintha a testvérem lenne. :-) Fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem. Elmondani semmiképp sem szeretném, mert félek, oda lesz z életre szólónak tűnő barátságunk. Nem is biztos, hogy ez szerelem? Néha már magam sem tudom. Azt viszont igen, hogy nagyon szívesen vagyok vele és vágyom rá. Nem tudom, őket érdeklik-e a fiúk, ha igen, akkor legmélyebb titokban. Néha-néha mondjuk csinál b*zis dolgokat, meg hát nem az az igazi férfi (nem mintha lányos lenne vagy ilyesmi)! :D De én pont így (talán pont ezért?) szeretem. Én se vagyok az, egy átlagos srácnak tartom magam. Egyikünknek sincs barátnője.

Sokszor álmodozom róla és álmodom vele és néha tökre magam alatt vagyok, tehetetlenségem miatt. :( Mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat.



2014. febr. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Serceg a valagatok alatt az olaj
2014. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elég egyszerű , bár nekem kicsit furcsa és az ilyen dolgokat nem nagyon tudom elfogadni. :/


A lényeg az , hogy neked tetszik a barátod. Ez esetben homoszexualitásról beszélhetünk , illetve lehet túl sok női nemi hormonod van.


A másik változat , ha már volt barátnőd és szereted a lányokat , viszont tetszik a barátod , akkor biszexuális vagy.



Nekem ilyen még eszembe se jutott és szerencsére nem történt ilyen. :)


F/18

2014. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
@#2: Ahogy mondtam, csak nővel tudom elképzelni az életemet, de a barátommal azért kipróbálnék ezt-azt. Tehát biszexuális lehetek, mivel lányok is érdekelnek természetesen. Ha fiúról van szó, akkor csakis vele tudok bármi ilyesmit elképzelni.
2014. febr. 11. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
3 Nagy az esély arra, (bár nem tudom), hogy vmi trauma ért és ő nagyon fontos neked. Igaz nem ugyanilyen volt a helyzet, de gondolj József Atillára
2014. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!