Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki járt már ex baráttal/barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki járt már ex baráttal/barátnővel egy osztályba, egyetemi csoportba, munkahelyre hogyan tudta kezelni a helyzet, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nyilván a rendszeres találkozás hatása érdekel főleg.Olyan válaszokat fölösleges leirni, h hiba volt összejönni :)
2017. nov. 26. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel ez a felnőtt kapcsolatok, így egy osztályba nehezen járhattunk.



Munkahelyen volt. Profi módon kezeltük, bent megmaradtunk a hivatalos érintkezés szintjén, azon kívül meg nem kerestük egymás társaságát.

2017. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Baráti társaságon belül volt 2 párkapcsolat is ami szétment. 1-2 év után már normálisan meg tudtak lenni egymással egy szobában, és kommunkiáltak is, de barátok újra nem lettek. Addig meg ment a szenvedés, hogy ha az egyikük jött egy programra akkor a másik nem, és fordítva. Illetve a sértődés, hogy "miért nem szoltál, hogy itt leszel?".
2017. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En most vagyok ilyen helyzetben, egyetemi órán. Általában nem nezunk egymásra, kerüljük egymás tekintetet. Egyébként o nem nagyon jar orara pedig kötelező lenne, lehet igy nem is fog átmenni, de nem tudom hogy miattam nem jar vagy nem ér ra. De a közös orank utan neki MEH van oraja es arra beszokott járni úgyhogy Kitudja... en nem kerülöm ot.

Eleinte nagyon rossz volt, most igy 3 hónap utan mar kezdek hozzászokni. Probalok az órán mosolyogni, beszélgetni masokkal, tehát jókedvű lenni. Erősnek szeretnek mutatkozni, pedig meg mindig megvisel mert meg mindig szeretem :( de ez van sajnos.

2017. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as retentő hasonló helyzetben vagyok :)
2017. nov. 26. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, rossz a helyzet :( Kitartást!
2017. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem annyival volt "rosszabb", hogy a társaságból egy másik nővel jött össze meglehetősen gyorsan.

De összeszedtem magam, ha úgy adódott, leültem velük szemben (is), és végignéztem, ahogy összebújnak, közben meg tök normálisan beszélgettem velük (is).

Egy ideig persze nehéz volt, de elég hamar "beleedződtem" a helyzetbe.

2017. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetem vége fele szakítottunk. Pokoli volt látni neki is, nekem is, nyűglődtünk pár hónapot, én csúsztam emiatt egy évet, és amint tudtunk mindketten elmentünk dolgozni és átkértük magunkat egyéni tanrendre. Nagyon jól át kell godnolni, hogy csoporttárssal összejössz-e, mert utána a poklok pokla, ha igazán szerelmes voltál.
2017. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Gimiben is, és munkahelyen is.

A gimiset nehezebben kezeltem. Ő osztályeminens voilt, én kevésbé. Mindig rettegtem ha felelnem kellett, és nem is az érdemjegyért aggódtam.


Munkahelyen más volt. A barátom volt a főnököm. Éveken keresztül. (ma is együtt vagyunk de már nem egy munkahelyen dolgozunk). Nem volt gond. annak ellenére,hogy kis közösség volt kb. 1 évig nem is tudták,hogy együtt vagyunk. Ügyeltünk arra,hogy a munkahelyre ne vigyük be a magánéletünket. sikerült. Persze 1-1 lopott csók azért volt, de az kizárólag inspiráló :) jelleggel és nem mások szeme láttára.

2017. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gimnáziumban mentünk szét, eleinte átnéztünk egymáson, kerültük egymást, aztán egy idő után már egész jóban lettünk.. De ez csak akkor lehetséges, ha teljesen túl tudtok lépni a sérelmeken, és semmit sem éreztek már.
2017. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem most van egy ilyen helyzet. Közös hobbink kapcsán is ismerkedtünk meg, most meg nem nagyon tudom mi legyen - hagyjam el a hobbihoz kapcsolódó helyszínt, ahol össze tudunk futni?

Nem akarom, nagyon ragaszkodom ahhoz a helyhez, sok barátom onnan van... meg a hobbim a szívügyem is, neki csak egy hely, ahova lejárogatott szórakozni, közel sem olyan sűrűn járt oda, mint én.


Jelenleg úgy érzem magam, mint aki féltékeny, hogy elveszik tőle ezt a hobbit, ami nyilván butaság, meg gyerekes... :/

2017. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!