Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon elrontottam. Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mmaarcik99 kérdése:

Nagyon elrontottam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabb sztori, de koszi ha végig olvasod :)

Fél eves tortenet, de ugy erzem nagy hibat kovettem el. Anno elhagytam a baratnomet egy masik lany miatt. O mindent megtett a kapcsolatunkert, ertem. Megbizhato volt es oszinten szeretett, de nem becsultem meg ot. Megismerkedtem egy masik lannyal akivel utana majdnem 4 honapig egyutt voltam. A kezdetekben minden jol ment, azt hittem hogy jol dontottem. Aztan elkezdett hianyozni az exem, mert ebben a kapcsolatban nem ugyan azt kaptam mint tole. Rajottem hogy ez az odaadas nem jon minden sarkon es nem termeszetes. Szegenyket nagyon megviselte anno hogy elhagytam..

Irnek neki hogy bocsanatot kerjek azonban sajnos o mikor ezt megtudta minden honnan torolt, tiltott. En meg mindig ot szeretem, egy ugy erzem ezzel oriasi hibat kovettem el. Azota sincs senkije. Mit tehetnek? Koszonom a valaszokat elore, es tisztaban vagyok vele hogy mekkora szemetseget csinaltam. Ti mit tennétek?



2017. dec. 1. 13:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%

Nézd addig nem sokat tudsz tenni amig ő látni sem akar, és törölve vagy.


Talán még összefuttok vagy idővel megenyhül.


Tanulj a hibádból legközelebb ha valaki szeret jobban próbáld megbecsülni.

2017. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk keresd meg.
2017. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Én az exed helyében jól képen röhögnélek, és nyilván fogadnálak vissza. Nem is várhatod, hogy egy ekkora tüskén, megalázáson csak úgy túllépjen és a nyakadba ugorjon. Mégis egy ilyen után hogy bízhatna benned? Megsúgom, sehogy.

Most már edd meg szépen, amit főztél, tanulj az esetből, és a következő kapcsolatodban (nem az exeddel) talán okosabb leszel.

2017. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen, egy idiota vagyok. Ilyen lany nagyon ritka mint o volt. Remelem egy nap jova tudom tenni mert csak o jar a fejemben.
2017. dec. 1. 13:45
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

LEhet, hogy ő szeretett, de te nem szeretted hiszen elagytad. Most sem őt szereted hanem azt, a szeretetet szereted amit ő nyújtani tudott. Ha valakit szeretni fogsz egyszer igazából,nem fogod elhagyni.

24L

2017. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

"Irnek neki hogy bocsanatot kerjek azonban sajnos o mikor ezt megtudta minden honnan torolt, tiltott." és eddig terjed a tudományod? ha tilt a fb-on megáll az élet?


írj neki rendes levelet, add fel a postán vagy dobd be a ládájukba. vagy várd meg suli/munka után.


iszonyú béna vagy, ha erre nem jöttél rá egyedül.

2017. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%

Nem gondolom, hogy szemét séfek csináltál volna, nem csaltad meg, csak nem tudtad felmérni a helyzetet, hibáztál. Emberek vagyunk, mindenki követ el kisebb, nagyobb hibákat.

Viszont láthatóan ő nem akar veled beszélni, így nem sokat tehetsz. De még ha nem is így lenne, akkor is nagy tüske lenne bennem, amit nem biztos, hogy sikerülne vagy sikerülhetne vele elfelejtetni.

Nem írtad a korotokat, de ha nagyon fiatalok vagytok, akkor TALÁN lesz nála másik esélyed, ha úgy hozza a véletlen, de én nem építenék erre. Inkább tanulj belőle, és legközelebb tudd, mi az, ami valóban számít egy hosszú kapcsolatban.

2017. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
24 vagyok o 22. Nem az erzes hianyzik. Maga az ember.. szerettem ot tenyleg. Egy gyonyoru okos lany tele ertekekkel :(
2017. dec. 1. 13:54
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Ne zaklasd az exed tobbe. Ha mar ilyen gyoker vagy, csak te szenvedj magadtol, o ne.
2017. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem ő hiányzik, hanem az, hogy ő sokat foglalkozott veled, ugrált érted.

Én pl biztos nem fogadnálak vissza egy ilyen után...

2017. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!