Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elrontottam a kapcsolatomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a kapcsolatomat, mert annyira kevés az önbizalmam, hogy eleve arra koncentráltam, hogy mi az ami nem működik. Volt már más is így? Hogyan lehet ezt helyrehozni, akár kapcsolatban akár magunkban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Minden kapcsolatom ez miatt ment tönkre.

Pszichológushoz kellene elmenned, egyedül nem fog menni.

2017. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan arra kell törekedni, hogy a jót lásd meg. Van rá egy jó kis technika, minden este szépen leülsz, és leírod (vagy minimum végig gondolod) az összes jó dolgot ami aznap történt veled. Még a legkisebb butaságot is, hogy valaki rádmosolygott, ettél valami finomat stb. Egy idő után rááll az agyad, és a jó dolgokat fogja keresni. Ugyan ezt meg lehet csinálni a kapcsolattal is, tudatosan oda kell figyelned, hogy aznap éppen milyen jó dolgokat tett vagy mondott a párod.
2017. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es le a kalappal előtted :)
2017. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es nagyon jól leírta és ez tényleg működik. Nálam már bevált, de én nekem párkeresésnél voltak gondjaim elég hasonlóak, és így hogy így csináltam elég jó lett, de ez nem 2 nap alat történt meg, én jó 2 évig csináltam, meg gyakoroltam, koncentráltam és direkt jó dolgokat tettem, amik erősítették az önbizalmam. Sok munka avan ezzel és baromi sok kitartás kell, és hatalmas önkontroll, de meglesz az eredménye a dolognak.
2017. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!