Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért keresett meg több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett meg több mint 1 hónap után?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele, mert nagyon megbántott. Nem régen felkeresett e-mailben és érdeklődött, hogy hogy vagyok és mi újság velem. Bocsánatot kért. Szeretne telefonon is beszélni velem, arra vár, hogy ezt megengedjem. Közben azt írta, hogy megérti a döntésemet és elfogadja. Mit akarhat tőlem? Miért akar felhívni?

2017. dec. 3. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet gondolom a restart.


Ujraindítás.


Mivel bántott meg?

2017. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. A lány vagy a fiú vagy? Hány évesek vagytok? Kicsit több infót, mert ez nem sok :) 28/f
2017. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Az akkor derül ki, ha beszélsz vele. Igazából nem az a kérdés ő mit akar, hanem, hogy te mit akarsz.
2017. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 26 éves. Ő pedig 35. Több, mint 3 évig voltunk együtt.
2017. dec. 3. 11:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy már nem szeret és időt kért, én pedig inkább jobbnak láttam befejezni vele. 1,5 hónapig egyáltalán nem beszéltünk, most hirtelen meg felbukkan... Nem értem. Én még szeretem, de ezt ő nem tudja.
2017. dec. 3. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet. Vagy nem volt azóta senkivel és már hiányzik neki a szex és próbál lefektetni, de többet nem akar vagy lehet szeretné újrakezdeni és finoman közelít.

Ha csak a szex, hagyd a fenébe. Most is rossz lehet, de gondolj bele milyen lenne, ha tenné a szépet te lefeküdnél vele majd újra otthagyna.

A legjobb, ha rákérdezel és beszélsz vele.

2017. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget leírtad. Saját bevallása szerint már nem szeret. Innentől fogva engem már nem érdekelne, hogy mit akarhat.
2017. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem is az ugrott be,hogy több motivációja lehet az exednek.Talán a szex hiányzik neki,talán te magad.Annyi biztos,hogy ha egyszer már tönkrement a kapcsolat,annak oka van.Szóval én nem biztos,hogy erőltetném a helyedben azt,ami nem megy,bárhogy teper a másik.Persze azért az sem mindegy,ki miben hibázott,vannak nyilván bocsánatos bűnök és jóvátehető hibák.
2017. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól nem dől össze a világ, ha egyszer beszélsz vele. Viszont utána hideg fejjel döntsd el, hogy akarod-e folytatni vagy nem. Lehet, hogy megbánta, hogy szünetet kért. De az is lehet, hogy csak szexelni akar. Egyszer azért lehet vele beszélni, meghallgatni, hogy mit mond (ha egyébként az együttlétetek alatt megbízható volt és nem hazudott sohasem).
2017. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!