Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek tovább? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább? Tényleg nem voltam neki fontos? Én rontottam el?

Figyelt kérdés

Véget ért a kapcsolatom. Nem volt hosszú, de szerelmes vagyok. Ő is azt mondta, hogy a kapcsolata velem más, mint eddig bárkivel. Persze kezdek ráébredni, hogy csak azt mondta amit hallani akartam, de miután szakítottunk akkor is mondta. nagyon megküzdöttem azért, hogy összejöjjünk, már régóta vele szerettem volna lenni, de kivártam. Igazából nagyon nehéz kapcsolat volt, mert volt egy "barátnője" akinek a jelenléte mindig is zavart. Nem voltak sohasem együtt, csak szexeltek, aztán a barátság megmaradt. Végig tudtam róla.Nem akartam, hogy válasszon, de nem is bírtam elviselni, és tudta, hogy zavar mégsem foglalkozott vele. Nélkülem ment vele találkozni, a lány folyton irogatott neki. Ez miatt sok veszekedés volt, szerinte én hisztis vagyok, pedig ez volt az egyetlen ami zavart és szóvá is tettem.

Ő annyit hozott mindig fel, hogy nem csal meg, pedig eddig mindenkit megcsalt, meg így is többet találkozik velem, mint az exeivel ( ez max. heti 2 találkozás). Becsüljem meg.

Mindent beletettem ebbe a kapcsolatba, nagyon sokat nyeltem, hogy működjön.

Volt olyan, mikor kivoltam, összejöttek a dolgok, kértem, hogy legalább 1-2 órát találkozzunk, de ő elment sörözni.

Folyamatosan a lány miatt voltak a problémák, és az utolsónál már nem bírtam, kértem, hogy válasszon. Ő a "barátságot" választotta.

Aztán a fejemhez kaptam, hogy mennyire kiábrándult most belőlem, elmúltak az érzések, és mekkora szar vagyok.

Próbáltam szépen elválni, de nem is hagyta. Azt mondta, hogy szeretett, de már elmúltak az érzések nem foglalkozik vele, ő gyorsan lezárja a dolgokat és nem foglalkozik már velem. Szokott rám gondolni, de érzések nélkül, mindent kiöltem belőle.


2017. dec. 7. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek jöttél össze ilyen bunkóval?
2017. dec. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jönnék össze olyan nővel akinek "csak szex"-kapcsolata volt. Ézések nélkül az ösztönök kielégítése egy másik emberen nekem nagyon állatias.

Az ilyen ember csak önmagát tudja szeretni, téged soha nem is szeretett, csak azért mondta mert te így odaadóbb vagy a szexben.

Ne gondoldold hogy az ex-szexpartnerrel a kaocsolatototk alatt soha nem dugott. Te voltál neki a második harmadik vagy ki tudja hanyadik. Kihasználta az érzelmeid.

Ezzel nézz szembe, tanulj belőle és keress olyat aki képes mélyebb emberi érzelmekre és megérdemel téged.

2017. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Áh ne hagyd magad, a srác manipulált! Sajnos ő nem szeretett annyira, mint te őt és imponált nkeki, hogy egy másik csajnak is csaphatja a szelet.
2017. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szeretett. Egy szerelmes férfit semmi nem tarthat vissza. Főleg ha ennyire oda adó voltál. Csak benned akar bűntudatot kelteni. A saját válláról pedig leveszi a terhet. Így egyszerűbb neki.

Az ilyen lány barát pedig rossz ómen. Tapasztalat sajnos. Exemnek is volt nem is egy ilyen barátja.

2017. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudod, hogy milyen szerencsés vagy, hogy vége lett, és nem pazaroltál el több időt és energiát erre a kapcsolatra. Idővel majd hálás leszel ezért. Tudom milyen nyomorult érzés, amikor mindent, mindent megteszel valakiért, hogy együtt lehessetek, és ő ezt nemhogy nem értékelte, de valójában észre sem vette. Ugyanezt tettem én is. Úgy dobtak el végül, mint egy használt zsepit. Örökre megtanultam, hogy csak olyan emberbe fektessek energiát, aki azt vissza is tudja nekem adni. Kitartást, csak az idő fog tudni segíteni.
2017. dec. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig se hidd el, hogy szeretett. Ez a maszlag, hogy kiábrándult belőled, meg kiöltél belőle mindent is csak arra kellett, hogy benned keltswn bűntudatot, hogy te tetted tönkre a kapcsolatotok, miközben ő nem volt képes arra, hogy megfelelő módon álljon hozzá egy párkapcsolathoz.

Hogyan lépj tovább? Tudatosítsd magadban, hogy nem te rontottad el a dolgokat, hiába állítja ő az ellenkezőjét, és nem érte meg az erőfeszítést, és azt, hogy még egy percel többet is elpazaroljon az életedből. Emberileg egy értéktelen, tuskó nyomorúság. Sokkal, de sokkal többet érdemelsz nála meg annál mint amit tőle kaptál. A szakítással csak ő veszített, te nyertél. Tudatosítsd ezeket magadban, és hidd is el, hogy így van.

Ne keresd, ne akarj vele már beszélni. Nem ér meg semmi fáradtságot, azt meg végképp nem, hogy ezek után még megalázkodj előtte. Tessék emelt fővel tovább lépni!

2017. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, a szerelmes férfi nem ilyen. Fogd fel úgy, hogy megszabadultál egy Isten barmától és nem kell többé a drága időd rá pazarolni. Nem érdemel meg az ilyen semmifele szeretetet. Remélem sikerül elengedned őt és találni valakit, aki viszonozni tudja a komoly, mely szereteted :)
2017. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!