Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondta, hogy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy fontos vagyok, és még senki nem váltott ki belőle ilyen érzéseket. Aztán szakítottam vele, mert megrendült a bizalom. Utána jóvá akartam tenni, de már továbblépett. Akkor mégsem voltam neki annyira fontos?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer meginog a bizalom, azt utána szinte lehetetlen visszacsinálni. A legőszintébb, legszebb érzéseket is egy pillanat alatt vágja haza egy csalódás, úgyhogy ezt alaposan elszúrtad. Tanulj belőle.
2017. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oka volt hogy szakítottál,erre gondolj inkább.Nem értem mit akartál te még utána jóvá tenni.
2017. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elillan a bizalom, akkor lehettél akármilyen fontos, nincs tovább. A bizalom nem véletlenül törik meg, és ezt általában már nem lehet jóvátenni.
2017. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért rendült meg a bizalmad?
2017. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valami nagyon csúnya dolgot csináltál, akkor lehettél bármilyen fontos, egy pillanat alatt elmúlhat minden.

A volt párom a mindenem volt, imádtam, aztán mikor megcsalt egy csapásra elmúlt. Egy hónap múlva már másik kapcsolatom volt, és az exem egy életre felejtős.

2017. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vmit csinàkt ami kivàltotta belőled akkor hagyd és ne agyalj rajta nem volt mit jóvà tenni.Ha te csinàltsl hülyeséget akkor tanulj belőle és ne zaklasd hagyd hogy mással legyen boldog.Tudom nehéz egy olyan embert elengedni akit szerettél és kötődtél hozzà de ez màr igy alakult sajnos.
2017. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne asszisztálnia a Gyerekes játszmádhoz? Szakitok, de jaj mégsem, fogadj vissza, stb. Röhej.
2017. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amikor azt mondta fontos vagy neki még nem szakítottál vele, s azt hitte, nem is fogsz. Az nekem se lenne fontos, aki szakít velem.
2018. jan. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!