Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyire értelmét vesztette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire értelmét vesztette a "szeretlek" szó?

Figyelt kérdés
(22f) Sziasztok! életem első kapcsolatán, és 3 hónapja szakításán is túl vagyok. 2,5 évig tartott, bele voltam zúgva, és szerintem napi szinten úgy köszöntünk el hogy szeretlek vigyázz magadra stb stb. Szakítás előtti nap is szeretlek szóval váltunk el, majd megtörtént, kidobott. Én csak olyan embernek mondom ezt a szót akit tiszta szívemből, feltétel nélkül szeretek család, barátnő. Olyan szinten lyukat ütött a kollektív tudatomba ez az eseménysorozat hogy nem bízok senkibe sem kb. Tengek lengek a világba, keresem az élet értelmét. Dolgozok, de nem értem miért. Elkezdtem edzeni fejleszteni magam, mert állítólag ez segít. Semmi sem tud jobb kedvre deríteni. Minden hazugság? Csak úgy dobálózunk a szeretlek szóval? Mikor leszek túl az egészen? Ki mit tapasztalt, csak dobunk egy "szeretlek" szót mint egy kutya kekszet?
2017. dec. 7. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Elvesztettem egy jó adag illúziód. Ugyan olyan nem lesz sosem, de nyugi, javulni fog idővel.

31/f

2017. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, sokan csak dobálóznak a "szeretlek" szóval.

Megszokásból mondják, vagy mert a párjuk beduzzog ha nem hallja minden nap, ezért inkább mondja. Tök mindegy hogy mi van mögötte, mondja, mert különben kapja a vérszívást, hisztit.

Pedig nem kell minden nap hajtogatni, mert kiszürkül.

Én ezt a szót mindig intimebb pillanatokra tartogatom.

pl. egy jó, bensőséges beszélgetés után, amikor tényleg úgy felszínre tör hogy nagyon szeretem őt.

2017. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Valóban így van. Mi is minden este így váltunk el. Mintha egy megszokás lenne.

Mi is egyik nap elköszöntünk így, másnap szakítottunk.

Valakinek semmit nem jelent.

2017. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggodj! Mi itt kollektiven szeretünk!
2017. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
A szeretlek szó önmagában nem ér semmit.
2017. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"kollektív tudatomba"


Neked a privát tudatod van, a kollektív más.

Nem szóval van a gond, a megfelő embernek kell mondani,

2017. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ez az a kifejezés, amit mindenki máshogy használ. Van akinek az érzéseit takarja, és van akinek egy frázis.
2017. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Manapság sok szó vesztette jelentősègèt, ìme nèhány:


Rendkìvüli, elfogadhatatlan, akció, botrány, hìressèg, tehetsèg, igazság.

2017. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálam, egy álszent hazugság a "szeretlek" szó. Bárkinek a szemébe mondom kedvesen, kivéve, akit tényleg szeretek.
2017. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is így jártam, csak mi közel 4,5 évet voltunk együtt, és 3 hónapja szakított. Sokszor mondtuk egymásnak, hogy szeretlek a szakítás előtt is. Aztán ez letz belőle...

21N

2017. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!