Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van, ha Tim Urban egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha Tim Urban egyik férfitípusába sem tartozom?

Figyelt kérdés

30 éves szingli férfiak 10 alaptípusa: [link]


Wait But Why (WBW) - Tim Urban (szül.: Timothy Joseph Urban) [link]

Amerikai könnyűzenész, blogger, 2010-ben adott ki egy kislemezt "Heart of Me" címmel. 2010 óta a Youtube-on 26 ezren tekintették meg.: https://www.youtube.com/watch?v=wnipSORRBl8


Már megint Amerikát majmoljuk és magunkat hülyézzük?



2017. nov. 30. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
soha életemben nem hallottam erről az emberről, se a férfitípusairól
2017. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
# 1.: Én sem és hány ilyen és ehhez hasonló cikket fordítanak le magyarra.
2017. nov. 30. 17:51
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább Tim Burton típusaiba illek, a sok-sok beteg karakter közé akiket megfilmesített... (Beetlejuice, Karáncsony lidércnyomás stb.)
2017. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
# 3.: Azok kitalált karakterek, senkire nem akarták őket "ráhúzni".
2017. nov. 30. 17:53
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
leszarom. Én én vagyok és nem valami alaptípus
2017. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Különleges vagy!
2017. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Az agresszív, online randizó srác, aki képtelen elfogadni, hogy még nem házas


OH :P

2017. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 5.: Én is így gondolkodom, de a fenti cikk eredeti angol verziója alatt mégis 373 hozzászólás van, valóságos vita alakult ki. Ha egy pszichológus, vagy pszichológusprofesszor kiáll és közöl tíz ilyen alap személyiségtípust, azt mondom, OK. De egy ismeretlen amerikai celebnek miért kell az egész világban lefordítani a személyes magánvéleményét?


Továbbá, nem értem, hogy az MTVA-n adott Szeretlek Magyarország TV műsor és az RTL csatorna között mi az összefüggés? Egyszer ellenzékiek vagyunk a Házon kívül c. műsorban, aztán kormánypártiak a Szeretlek Magyarországban? Azt hiszem én már nem csak a társamat nem találom... :-)


"Kruzslicz Dávid (38) a Szeretlek Magyarország Médiacsoport vezetője és egyik tulajdonosa. Saját cégének irányítása mellett az RTL és az RTL2 híradóinak felelős szerkesztője. Korábban 6 éven át a Házon kívül című Pulitzer-emlékdíjas magazin vezető politikai és gazdasági riportere volt, 2000-ben pedig részt vett az RTL hírportáljának megtervezésében. Évekig tanított a Szegedi Tudományegyetemen és a Budapesti Médiaintézetben." forrás: [link]

2017. nov. 30. 18:06
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Megesik. Nem hallottam a sácról, meg ezek szerint nem is olyan népszerű, ha csak 26 ezren nézték meg. Mik a forrásai, honnan szerezte ezt a besoroását, mire alapozza??
2017. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

11. A srác, aki alacsony

12. A srác, aki csúnya

13. A srác, aki a szüleivel lakik

14. A srác, aki minimálbért keres

2017. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!