Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után 1-2 nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 1-2 nappal normális, hogy úgy érzem, soha nem találok olyan jó pasit, mint ő?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit érzel. Akkor miért szakítottál?
2017. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális, hogy ezt érzed. De ne felejtsd el, hogy oka volt a szakításnak, te szakítottál vagy ő?
2017. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én, mert nagy volt köztünk a távolság, suli miatt nem tudtam annyit mennyi hozzá, amennyit ő akarta és mindig azt hitte, hogy kifogást keresek, pedig nem... Mindig veszekedett emiatt velem és már nem bírtam, pedig tiszta szívemből szeretem őt...
2017. dec. 15. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem jól tetted, hogy szakítottál nem kell benne lenni egy olyan kapcsolatban amiben szenvedsz akármennyire nagyon is szereted őt.

Itt a srác, bután, bunkón viselkedett, megölte a kapcsolatot a bizalmatlansággal és féltékenykedéssel, szerintem helyesen döntöttél.

2017. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért ne találnál?

Mitől volt ez olyan "jó pasi" attól hogy kihasznált és nem is szeretett?

2017. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen normális de ne engedj a kisértésnek. Fogsz találni jobbat milliót.
2017. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat alapból nehéz tud lenni.


Csak azt árulja már el valaki, hogy ezt a pár sort mégis hogy a búbánatba tudja úgy értelmezni egy nő, hogy a férfi csak kihasználta és nem szerette?!?

Mert általában pont annak akarjuk mindig a közelségét akit kihasználunk és nem is szeretünk... :D


Egyébként, ha zsinórban már a negydik, ötödik alkalmat mondod le ilyen olyan indokokra hivatkozva akkor nem csoda, hogy megsértődik, minden normális ember így tenne. Nem tudom a részleteket, de szerinted tényleg nem érezhette joggal azt, hogy hanyagolod? Egy picit sem?


Persze ez itt, ezen az oldalon kit érdekel. Olvasnak annyit, hogy egy férfival szakított a barátnője és ebből egyenesen az következik, hogy csak egy kisajátító szemétláda volt aki csak szexre tartott téged, biztosan állandóan csalt amíg nem voltál ott vele és hip-hip hurrá, hogy a r0hadék most itt fog megpenészedni, míg te erős, önálló nő életed legjobb döntését hoztad.

Feminista propaganda off.

2017. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én abszolút nem érzem magam kihasználtnak, azzal is tisztában vagyok, hogy szeretett és szeret, de ezt a sok veszekedést már nem lehetett elviselni. Nemrég szakítottunk egyébként, másfél hónapot végigszenvedtünk egymás nélkül, aztán felkeresett és kibékültünk. Ez egy szombati napon volt, én előtte álmomban nem gondoltam volna, hogy fel fog keresni (persze a világ legboldogabb embere voltam tőle), ezért nem úgy terveztem meg az a hétvégét, hogy hazalátogatok (külföldön sulizom, Budapestre járok haza, ott él ő is), ebből újra óriási veszekedés kerekedett, nem bírom már, így véglegesen pontot tettem a végére. Üres indokkal sosem utasítottam vissza, hiszen én éppen annyira imádtam vele lenni, akartam a közelségét, de az iskolát be kell fejeznem, ez evidens, úgy gondolom. Főleg, hogy még akkor választottam külföldi sulit, mikor ő még nem volt képben...
2017. dec. 15. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaguár ennek semmi köze a "femin propagandához" személyesen is látok rengeteg ilyen kapcsolatot ahol a csávó szórakozik a nővel és kihasználja, sőt olyat is ahol hobbiból meg kínzásból szakít a nővel 1-2 hétre utánna meg hagyja hogy a csaj visszasírja magát és örüljön a semminek egy trógernek aki csak húzgálja taktikusab csinál ilyen szüneteket hogy magához láncolja a nőt.


Több ilyet látok.

2017. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálunk nem erről van szó. Mindegy, köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!