Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyi a szerelem? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi a szerelem? Már nem kell senki még nem szerettem enyire nöt.

Figyelt kérdés
Elhittem minden szavát a barátnömnek minden münködödt.Aztán egy nap mondta hogy nem tud sokáig maradni mert kell az apjának a kocsi.Este ráirtam és már elment egy másik csávoval csavarogni azota is vele van.Az nap még engem csokolt hozzám bujt lefeküdt velem.Nem értem az egészet.Másnap irtam neki azt mondta már nem szeret de nem mondta a szemembe mikor nálam volt.Csak elment és még csokolgatott.Ennyi igy hagyott ott azota nem láttam.
2017. dec. 16. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez mikor történt?

Mennyi ideig voltatok együtt?

2017. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen csajok akik semmibe veszik a másik érzelmeit, szerelmet hazudnak.

Nekem is volt dolgom ilyennel, azt sem érdemli az ilyen hogy a lábamat beletöröljem.

Az ilyenek miatt van az hogyha az ember összejön egy normális tisztességes nővel akkor nagyon hosszú ideig nem tud benne megbízni.

2017. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 Ez mindkét nemre igaz.

Én is így jártam. 5 hónapig hazudta, hogy szeret.

28/N

2017. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as, az előző vagyok.

Igen ez így korrekt hogy mindkét nemre igaz, csak a férfiakra vannak ilyen szteretipiák és mivel evidencia hogy a férfiak ilyenek, evidenciákat pedig nem hangoztatunk. :D

2017. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem ö csábitott el folyamatosan zaklatott.Együtt dolgoztunk simogatott nem hagyott békén.És párja volt közben 3 éves kapcsolat akkivel ö szerint nem volt jo a szex.Már akkor nemet kellett volna mondanom de bele szerettem.
2017. dec. 16. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Megérdemled hogy így jártál. Ha tudtad hogy párja van miért flürtültél vele. Isten nem ver bottal.
2017. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak azt tudnám hogy ha egy ilyen kérdést kiír valaki,vagy egy másik fórumon arról van szó hogy egy "férfit" csal meg egy "nő",akkor miért terem ott egyből 1-2 nő hogy a férfiak között is van ilyen? Meg a férfiak se különbek. Igen ez igaz,de bakker az akkor is kit érdekel? Ott csak akkor a férfiról van szó,miért kell egyből az ellenpéldát is leírni? (Sok esetben leacsarkodni.) o.O
2017. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó hülye voltál. Meg kellett volna dugnod párszor majd dobni.

Most már legalább tudod, hogy attól a lánytól aki a 3 éves kapcsolata mellett elcsábít téged, csalja veled a barátját majd lecseréli te sem számíthatsz jobbra.

2017. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!