Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem akar senki elkotelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar senki elkotelezodni?

Figyelt kérdés

Egy jo ideje szinglikent tengetem napjaim,de probalok ismerkedni,part keresni. Sajnos ez nem igazan jon ossze,mert azt tapasztalom,a ferfiak nagy resze csak alkalmi/laza kapcsolatot keresnek. Akik megis komolyat akarnak azoknak kb. a fele ra unt mar az egyejszakasokra es azert akar megallapodni.

En meg lassan ciki leszek a legtobb szemeben mert csak egy ferfival letesitettem "olyan"kapcsolatot,ezert lassan mar ufonak erzem magam.

Hol lehetnek azok a pasik akik ki is neznek valahogy ,megsem fordult meg a fel varos az agyukban?Vagy fogadjam el,hogy ez a 21.szazad egyik csodaja?



2017. febr. 13. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Fiatal vagyok, élvezni szeretném az életet a lehető legtöbb szempontból. Nem hiányzik senki az életemből, aki "éjjelnappal" mellettem van, és bármiféle "kötelezettséggel" tartozom felé.

20/f

2017. febr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja azt senki, hány férfival voltál milyen kapcsolatban, azon ne feszülj!
2017. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Mivel kort nem írtál ki, ezért nehéz erre a kérdésre válaszolni. Ahogy az #1-es is írja, fiatal korban a legtöbb férfi (és egyre több nő is) élni szeretne, nem pedig lekötni magát. Ez alatt nem csak a bulizást értem, hanem azt, hogy önmagával szeretne foglalkozni, tanulni, a hobbijának élni és főleg szabadnak lenni. Szerintem ez rendben is van. A jelenlegi 40-es korosztályban rengeteg olyan ismerősöm van, akik a korai 20-as éveikben összeházasodtak, hirtelen kellett a gyerek is, aztán 35 körül rájöttek, hogy még nem éltek és felrúgták az addigi életüket. Ez jobb lenne?


Akiket keresel, az valószínűleg a 30 feletti korosztály, ahol már legtöbben komoly kapcsolatot szeretnének.

2017. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Taushi ***** válasza:

Előzőre reagálva, huszonéves pasi is kereshet komoly kapcsolatot.


Viszont, hogy miért nem akarnak elköteleződni, azért nem szerintem, mert laza kapcsolatnál többet érdemlő lányokat nem találunk. Aki tényleg olyan lenne, az mind foglalt. Nagyon nagyon ritka az ha nem. És sajnos nehéz megtalálni őket, mert sok a plázakirálynő, meg aranyásó, meg jellemhulladék. Elnézést a megfogalmazásért :)

2017. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

#3-as vagyok


#4: igazad van, létezik ilyen is, viszont ők vannak kevesebben. A lányokkal kapcsolatos véleményeddel is egyetértek, viszont szerintem ez is pont azt igazolja, amit írtam: a 20-as éveinkben nem annak kell elsődleges célunknak lenni, hogy komoly kapcsolatot keressünk. Persze vannak akik ebben a korban találják meg egymást és egy életre együtt maradnak. Nekik szerencséjük van.


Akik szerint nem volt hasznos a válaszom, leírnák, hogy miért nem? Akár jöhet privátban is :).

2017. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 János Gilján ***** válasza:
100%

Helló! Nekem ifjú koromban megfordult a "fél város" az ágyamban, de aztán 26 évesen lenyugodtam és megtaláltam a feleségemet, akivel több, mint 10 éve élek boldogan. Ha komoly pasit keresel, azt ne a 20 évesek között keresd szerintem, egy 20 évesnek ugyanis jószerivel az a dolga, hogy a legyet is megdugja röptében.


(Tudom, hogy vannak kivételek, nem kell elmagyarázni, de ettől még ez így van!)

2017. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Manapság nagyon könnyen kaphatóak a lányok szexkapcsolatra is. Ez pedig oda vezet, hogy a kutya se akar a nő lelkével bajoskodni, anélkül is megkapja, amit akar.
2017. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pontosan az ellentétet keresem ugyan ezekkel a feltételekkel,de nem sok sikerrel. 5 ből 4 azért nem jön össze,mert túl normális kedves vagyok velük.

Hát a k.... a.....t komolyan akinek ez nem hiányzik... Jó pár hónapja fel is hagytam az egésszel és várom a semmit. :)


21/F

2017. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!