Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem fél év után megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem fél év után megint akarhat tőle valamit?

Figyelt kérdés

Már fél éve szakítottam a barátommal /exemmel/ de még mindig eszembe jut. Mindennap gondolok rá, az együtt töltött időkre. Nehéz is kiverni a fejemből,mert egy városban lakunk és többször is láttam őt. Egyszer még a moziban is összefutottunk, mögöttem állt a sorban egy barátjával. Szóval látom őt,de nem beszéltünk semmit idáig. Nem haragban váltunk el. Csendes,szomorú szakítás volt. 5 évet voltunk együtt. Pénteken találkoztam vele egy étteremben. Már voltunk ott ketten is. Komolyan mintha a sors akarta volna,hogy ott akkor találkozzunk. Az isten se akarja,hogy elkerüljük egymást,vagy mi? Anyámmal mentem el kajálni,ő meg egy nővel volt. Hát..amint megláttam őket rosszul lettem,nagyon fájt,de most mit csináljak? Már nem vagyunk együtt. Na de az exem odajött hozzám amikor mielőtt elment az étteremből. Köszönt és kezet akart velem fogni. Aztán zavarbán inkább elhúzta a kezét és megölelt. Basszus,nagyon zavarban volt előttem. Kínos volt az egész. Mind ez anyàm jelenlétében ami csak rontott a helyzeten. Aztán azt mondja az exem,hogy amúgy az a csaj egy barátja, bla bla elkezdett beszélni a munkáról, hogy ő egy új munkatársa bla bla. Egyáltalán nem lettem volna erre kíváncsi. Nem hittem el,hogy csak egy barát. Nem is értem miért kezdte elmondani ezt..pont nekem? Fél éve semmit nem beszéltünk. Csak láttuk egymást. Váltottunk még pár mondatot aztán elköszönéskor annyit mondott,hogy majd még úgy is találkozunk,beszéljünk valamikor! Végig mosolygott rám, meg szerintem örült nekem...és folyamatosan a karomhoz érintette a kezét,megsimogatta a vállamat amikor beszéltünk. ( mindketten mentőorvosok)(A csaj kiment nem is köszönt nekünk. ) Szerintetek lehet újra kezdhetnénk? Vagy most hirtelenjében mi ez az egész? Anyám szerint hülyék voltunk,hogy egyáltalán szakítottunk,csak kerülgetjük egymást. Azóta nem láttam,de csak mert ki sem mozdultam itthonról. Különben a városban sokat látom. Elmehetnék a munkahelyére is. A környékre..vagy valami..

Szerintetek mit akarhat?


L


2017. dec. 17. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha 5 év után szakítottatok, annak valószínűleg komoly oka volt. Nem sok esélyt adok az újrázásnak, félő, hogy csak a szenvedésed nyújtanád.
2017. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

istenem... hány éves vagy, 11?

Mi a rossebért szakítottál?


Amúgy csak kínlódsz, gyerekagyad vagy, képtelen vagy továbblépni az életeddel. TE szakítottál, akkor mit rinyálsz? Ezt akartad, nem?


Hagyd békén szerencsétlen gyereket, hadd élje az életét és lépjen tovább.


A "jézusom, mit is akarok az élettől, jaj nem tudom, inkább akkor gyorsan szakítok, de jaj mi is legyen velem" lányoktól a szőr feláll a hátamon. Ez nem játék vazze, egy másik ember érzelmeivel, életével szórakozol.

2017. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én nem szórakoztam az érzelmeivel. Ő jött oda hozzám. Nem tudtam,hogy összefutunk és nem is kértem,hogy akkor találkozzunk majd! Valamint nem én szakítottam vele,hanem ő szakított velem. Végülis ez meg nem fontos szerintem.
2017. dec. 17. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Jajj erzel iranta meg mindig eleg sokat... Egy eselyt szerintem meger a dolog. Irj ra mondju az unnepek alkalmabol, aztan hatha sikerul megbeszelni egy talalkozot, aztan ha ugy erzed, hogy meg mindig szeret, utal is ra, akkor lehet adni kettotoknek sztem egy ujabb eselyt. Oke oke, lehet mondani, hogy nem veletlen szakitottatok, de biztos nem is veletlen voltatok egyutt it evig. Uj alapokra helyezve a kapcsolatot, mindent atbeszelve, egymast jobban megbecsulve, szerintem siman lehet eselyt adni ujra egymasnak. De egyelore ne eld bele magad semmibe, de ha ugy erzed keszen allsz egy talalkozora, ami akar az ujra osszejovest is hozta, egy probat meger. Vesztenivalod nincs nagyon:))
2017. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!