Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket kérnék! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket kérnék! Szerintetek mit akarhat megint? Vajon miért keresett fel újra?

Figyelt kérdés

Előre bocsánat de kicsit kusza lesz ez az egész,de remélem azért érthető valamennyire..

A párom 3hónapja szakított Velem állítása szerint a köztünk lévő korkülönbség miatt..és most 3 hónap után hajnalban kaptam Tőle 1 üzenetet..Elkezdte kérdezgetni,hogy hol vagyok,meg hogy láttam e őt meccsen és milyen volt,miért nem szóltam Neki,hogy kinn voltam..Erre írtam neki,hogy szerintem jó volt,sőt még az exem szerint is..erre írta:exeddel??égetsz??összejöttél vele? mondom:nem.erre hogy:jah persze,és pont meccsre jöttök ki.hol vagy most??

Utána folyamatosan elkezdte:Drága,imádlak,szeretlek,tisztellek és még..akármi!de tudod,hogy miért nem.Csodalátos vagy!!Imádlak szépség!

Kb ilyeneket írt és amikor már előkerültek a szexuális utalások közöltem,hogy ha csak szexet akarna tőlem akkor inkább keressen 1 olcsó ku*vát!erre írja:nyugi nem zaklatlak!

Mondom:jó,te engem nem fogsz ribiként kezelni,akk találj nálam jobbat,ha ez neked nem jó...erre ő:Nem!és nem is akarlak!!!Nem fogok...

És így ennyibe maradtunk de fogalmam sincs,hogy miért pont most keresett fel ujra,és mire ment ki ez az egész,hisz elvileg buliba volt épp de 3órán keresztül nekem irogatott ...


2011. júl. 22. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak dugni akar. És úgy gondolta, hogy a járt utat nem hagyja el a járatlanért. Azaz azt hitte, hogy a legegyszerűbb ha ismét nálad próbálkozik, hátha kevesebb energia (és főleg idő) kell hozzá, mint egy új kapcsolat kialakításához. Tipikus férfi gondolkodás...


Pedro

2011. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AndiBandi93 ***** válasza:
Ott a pont az előttem szólónál. Abból, amit leírtál az üzeneteiből, csak az jön le nekem, hogy épp nem volt jobb dolga mint hogy téged bolondítson. Szerintem jót röhögött magában mikor elolvasta a válaszaidat, így tudja, sikerült a "hülyítési akciója". Szard le miket ír! Te többet érdemelsz egy ilyen IQ harcos pö*csfejnél!
2011. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!