Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az hogy ő szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ő szakított velem de még felköszönt és boldog karácsonyt kíván?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint sose szeretett. 4 évet voltunk együtt. Ő mondta hogy legyen vége de maradjunk barátok. Egy darabig próbáltam is kitartani hogy oké biztos csak átmeneti állapot aztán feladtam. Nem kerestem de mégis felköszöntött szülinapomon s most is karácsonyi köszöntőt. Ez most miért van?

Én lennék a fiu na meg persze a szenvedő fél is.

24F/23L



2017. dec. 24. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Olyan, mintha lelkiismeretfurdalása lenne amiatt, hogy szakított, és szeretné tudni azért, hogy mi van veled. Ezzel egyben hülyít is, és ha most előállnál vele, hogy te még szereted, akkor lekezelően úgy reagálna, hogy ezt már megbeszéltük... Kb ennek tűnik a dolog.
2017. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne gondolj bele semmit.Ezek szimpla üzik.
2017. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simám csak nem bunkó,ennyi.Ne kombináld túl!Ha akarna valamit,az egyértelmű lenne,de ez semmi.
2017. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért van, mert nem egy bunkó. Ha már 4 évig nézett téged, akkor nem kerül semmibe hozzád vágni egy boldog karácsony üzenetet. Ne képzelj bele semmit.
2017. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 év alatt azért azt meg tudom állapítani hogy bunkó-e vagy sem. Én pl nem szoktam keresni az exeimet mert az csak felzaklatna. Nem azért mert bunkó vagyok hanem azért mert elengedtem. Nincs helyem az övékébe. Ezért furcsa számomra hogy néha napján felkeres.
2017. dec. 24. 14:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm talán ez a legjobb magyarázat.
2017. dec. 24. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez csak egy gesztus, kérdező, nem kerül ettől vissza az életedbe, plusz ő mondta, hogy maradjatok jóban. Nem kell ennyire túlkombinálni.

Ha nem szeretnél vele semmiféle kontaktot, akkor meg mondd meg és kész.

2017. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem ragaszkodik még hozzád lelkileg nem tudott még elengedni teljesen.Mivel 4évig együtt jàrtatok és még az is lehet hogy van lelkiismerete is hogy ennyiideg hazudott neked minthogy az első párhonapban őszintén elmondta volna neked hogy figyelj én nem érzek semmit sem fejezzük ezt be .
2017. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert nem egy bunkó paraszt?! Felköszöntött, ahogy illik, ennyi, nem értem ezen mit kell ennyit rugózni. De látom mindenki írhat, amit akar, te úgyis csak a neked szimpatikus válaszokat ítélet segítőnek. Ez nem egészen így működik, just sayin'.
2017. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*ítéled
2017. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!