Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már másra is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már másra is olyan hatással egy szakítás, hogy elhatározta, hogy soha többet nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 hónapja mentünk szét a barátnőmmel. A kapcsolatunkat 1,5 éves ismerkedés előzte meg. 10 hónapot voltunk együtt, ebből az utolsó másfél hónapban kezdődtek a gondok, amik a szétváláshoz vezettek, túlnyomórészt az én hibámból. Ezt az utolsó másfél hónapot leszámítva jó volt kapcsolatunk. Mostanra ott tart a dolog, hogy nem akar beszélni velem. A szakítás után elkezdtem pszichológushoz járni és már pontosan tudom, hogy mit rontottam el és min kell változtatnom, de ezzel hiába állnék elé, hogy megváltoztam, úgysem hinné el és ettől nem lenne újra szerelmes belém.

Mindketten fontosak voltunk egymás számára. Úgy érzem életem szerelmét vesztettem most el, akivel le akartam élni az életem. Első barátnő volt, és azt akartam, hogy az utolsó is legyen egyben. Mindenki azzal próbál vigasztalni, hogy "majd lesz másik", pedig ettől csak idegesebb leszek. Eldöntöttem, hogy soha többet nem akarok kapcsolatot senkivel. Csak vele jönnék újra össze megint.

24F

Valaki volt már hasonló helyzetben?


2017. dec. 25. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges olyan után rohannod aki leszar hidd el tapasztalat.Csak magadat ostromlod vele,ha meg van,hogy mit rontottál tarsd szem előtt a következő kapcsolatodban!!
2017. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

aki úgy lép ki egy kapcsolatból, hogy még érez a másik iránt, az mind így van. Azt hiszed te vagy az egyetlen (én is azt hittem), de nem. És túléled. Mindenki túléli.


Most nem kell más. Ez így természetes, nincs is szükséged rá. Rebound se kell. Gyászold meg, a következtetéseket már nagyjából levontad, építsd újra az életed, foglald el magad, vágj bele dolgokba, légy emberek között és az idő majd megoldja. Nem, ez nem ilyen hangzatos bullshit, tényleg így lesz.


Csak nem holnap, meg nem holnapután. De eljön az az idő.

2017. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ezen csak az idő segít. Nem tudod megváltoztatni a gondolkodásod és az érzelmeid, hogy te mostantól márpedig nem szereted őt, mert nem így működik. Ahogy telnek majd a hónapok, évek, azon fogod kapni magad, hogy már nem érdekel az exed, és valószínűleg meg fogsz ismerkedni más nőkkel, akik közül lesz akit szimpatikusnak találsz, és elfelejted a jelenlegi feldúlt álláspontod, miszerint soha nem akarsz másik párkapcsolatot. Úgyis lesz :) Most próbálj magadra koncentrálni, sportolj valamit például, csinálj olyasmit amiben sikerélményed van és ami elfeledteti a gondolataidat a volt barátnődről.
2017. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valahogy nem is akarom elfeledni. A pszichológust vagy terepautát is azzal kerestem meg, hogy vissza akarom hódítani, újra össze akarok jönni vele. Most ugyan elkezdtem olyan dolgokat, amikről a barátnőmnek beszéltem a kapcsolatunk alatt. Itthon kérdezték is, hogy de ugye nem csak miatta csinálom, nem mertem megmondani, hogy de igen.

Úgy érzem hiába építek én fel akármit az életemben, ha nem oszthatom meg vele, akkor megette a fene az egészet.

2017. dec. 25. 13:45
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Amíg másért csinálod, ne várj tartós eredményt
2017. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Most is épp így vagyok.

De persze ez pár hónap múlva változik. Minden szakítás után ezt érzi az ember. :)

2017. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!