Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Facebbokon gyerekes viselkedes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebbokon gyerekes viselkedes, szakitas utan. Mit akar ezzel elerni? ( Igen, tudom. A kerdes is gyerekes)

Figyelt kérdés

Most fejeztuk be a kapcsolatot, de ugy viselkedik mint egy gyerek..

Tudni kell hogy O sosem volt a szociallismediak megszalotja. 5 evente egy kepet tett fel kb, azon kivul semmi mozgas.. Sosem erdekeltek ot az ilyenek.

Amiota befejeztuk, folyamatosan rajta ki magarol a kepeket, zeneket..(szerelmi banatosak, hogy mindent elveszitett) kozben probal feltekennye tenni, mutatni hogy jol erzi magat de latom rajta hogy megvan torve, fogyot rengeteget..

En szeretem ot es minden alkalommal csak a szivemet fajditja ha latom es tudom hogy direkt provokalni probal.


Mert csinalja ezt felnott ember letere? Mit akar ezzel elerni?

Azt gondolnam ha 15 evesek lennenk meg belefer, de O 32..



2017. aug. 22. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:

"En szeretem ot"


Akkor miért a szakítás?

2017. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*facebook
2017. aug. 22. 14:55
 3/10 A kérdező kommentje:

Pont ezert.. Ez egy kinem mondott kapcsolat volt, mar hosszu idelye. Szerettuk egymast minden rendbe volt csak nem mertuk igy kimondani, talan attol feltunk hogy utana elromlana.. Amint megtettem, o megijedt..

Lehet ido kell neki, nem tudom.. De ezert se ertem mert idegesit direkt hisz nem artottam neki.

2017. aug. 22. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Ti romák vagytok?
2017. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neeem:D en magyar vagyok o pedig kulfoldi..:) nem otthonrol irok.
2017. aug. 22. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg vele? Nekem úgy tűnik mind a ketten szeretitek a másikat. Beszéld meg vele...
2017. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Probalom, de mind a ketten nehezen beszelunk erzesekrol sajnos.. Honapokba telt mire en is kibirtam mondani.
2017. aug. 22. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nincs megfelelő kommunikáció, nem működik normálisan egyetlen kapcsolat sem.
2017. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, ment a zold kez.
2017. aug. 22. 15:44
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
HA hiányzik, akkor egyszerűen írd meg neki, hogy hiányzik, meg hogy fontos.
2017. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!