Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezhetem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
Először is szeretném elmondani, hogy igen tudom, hogy hibáztam és igen, tanultam belőle. A kérdés hogy hogyan tehetném jóvá? A probléma pedig: a volt párommal kissé megromlott a kapcsolatunk illetve az én családomat illetően is volt néhány probléma ezért elég zűrös időszak volt ez.. Ekkor jött egy illető a képbe és sajnos (nem testileg inkább lelkileg) elcsabultam, jól esett a törődés.. A párom hazaköltözött és én egyedül maradtam a lakásban. Végül mire észbe kaptam hogy rá van szükségem, neki lett egy lány akivel mára már együtt is vannak. Nagyot csalódott bennem és nagyon haragszik rám, hallani sem akar rolam.. ugyanekkor meggyőződésem hogy hiányzom neki..Valaki NORMÁLIS ötlet, tanács? Hianyzik..

2017. dec. 25. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

" ugyanekkor meggyőződésem hogy hiányzom neki.."


Ez csak a te meggyőződésed a jelek szerint.Ha annyira kellenél neki, akkor veled lenne.

Szerintem próbálj továbblépni.A bizalma elveszett feléd, azt nem valószínű, hogy helyretudnád állítani, vagy csak nagyon kemény munkával.Éld az életed, és tanulj a hibádból.Őt is hagyd boldognak lenni mással.Nem tudod visszaszerezni, csak akkor, ha ő is akarja, és ő ezek szerint nem akarja.

2017. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenhez két ember kell.Úgy fest,ő nem úgy érez,ahogy te.Szerintem inkább fogadd el,hogy vége,és vond le a konzekvenciát belőle.Oka van,hogy már nem vagytok együtt.
2017. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog mások kapcsolatát tönkretenni
2017. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de biztosan hiányzol neki, vagy csak szeretnéd, hogy hiányozz neki . Adja bármi jelét? Nem úgy tűnik. Szerintem jobb, ha elfelejted...
2017. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem.baj ha tudja hogy szereted és szeretnéd visszakapni..
2017. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!