Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon hiányzom neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hiányzom neki vagy szokott rám gondolni?

Figyelt kérdés

2 hónapja mentünk szét a barátnőmmel. A kapcsolat ideje alatt nagyon jól megvoltunk egymással, utolsó 1 hónapban sikerült félre az egész. Szakítás után egy héttel összevesztünk, azóta nem is beszélünk. Ő már nem szerelmes belém állítása szerint, én viszont másra sem tudok gondolni, csak rá. Folyton az együtt töltött kellemes emlékek járnak a fejemben egész nap.

Vajon hiányozhatok neki én is valamennyire? Szokott rám gondolni ő is?


Elsősorban olyanok véleménye érdekel, akik a szakítást kezdeményezték, hogy ők mennyit gondoltak az exükre és mennyire hiányzott?


2017. dec. 27. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem akarlak elkeseríteni, haver, de már jó eséllyel mással randizgat és még csak futó gondolat szintjén sem jutsz eszébe.

Ilyen ez, lépj tovább.

2017. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem semennyire nem gondol rád. 2 hónapja? Azóta minimum bepasizott szóval felesleges ilyeneken agyalnod.
2017. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs senkije
2017. dec. 27. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Akkor úgy fogalmazom: te régebben szexeltél mint ő.
2017. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te ezt ilyen jól tudod és jobban ismered, mint én magam.
2017. dec. 27. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Te jelenleg elfogult vagy és "vak". Jobb, ha tovább lépsz mielőtt még jobban belemerülsz a gondolatokba. Már nem jön vissza, ennyi.
2017. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eszébe jutsz, igen. Mivel senki nem tudja gombnyomásra kitörölni az emlékeit, ő is gondol rád, az már más kérdés, hogy ezeket igyekszik-e elterelni, hiszen azt írod már nem szeretett. Amikor szakítottam a barátommal fájdalmas volt, és utána még sokáig gondoltam vele, de már csak úgy, hogy reméltem jól van, és kívántam, hogy ne sokáig tartson nála a szomorúság.
2017. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha komoly érzelmek voltak köztetek, igen biztosan eszébe jutsz.

Meddig voltatok együtt?

Ez is sokat számít.

Nem minden nő lép tovább könnyen.

2017. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 év után szakítottam a barátommal, néha eszembe jut, hogy vajon mi lehet vele, túllépett-e már rajtam stb. De ez nem jelent számomra semmit, mert kapcsolatot már nem tudnék elképzelni vele, ennek ellenére még fontos személy (volt) az életemben, és valószínáleg soha nem fogom elfelejteni. Ő néha még szokott keresni, de én igazából a kapcsolatot sem akarom tartani vele, mert nem szeretném, ha azt gondolná, hogy esetleg a jövőben még lehet valami közöttünk. Szóval elég szűkszavú válaszokat kap ilyenkor.
2017. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!