Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy olyan mondás, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan mondás, hogy ne sajnáld hogy elmult, mosolyogj hogy megtortent. Letezik, hogy valaki tenyleg igy tud gondolni rá szakítás utan? Nem tudom elkepzelni

Figyelt kérdés
Szerintem óriási onhazugsag az ilyen. "Nem engedi" megelni a fajdalmat.. En egy elég optimista es pozitiv ember vagyok, de azert nem tudok mosolyogni friss szakitas utan, hogy "megtortent"..

2017. júl. 17. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez a mondás a friss szakításokra vonatkozna. Normális meggyászolni a kapcsolat végét, de hosszú hónapokig, évekig már nem. Ez szerintem nekik szól.

30/f

2017. júl. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ez a facebook-generációs önámító hülyesége. Tök mindegy, hogy milyen sz..ul van, csak a mosolygós, "minden-happy, istencsászár vagyok" arcát mutatja a külvilág felé. Mintha a fájdalom embertől idegen dolog lenne.
2017. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet így gondolni egy elmúlt szerelemre: pár évvel később.

Rögtön szakítás után nem.

2017. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rögtön a szakìtàs utàn nem, kèsőbb màr igen. Fèl ève lett vège egy több mint 3 èves kapcsolatomnak, most jutottam el oda, hogy tènyleg nem okoz fàjdalmat, màr csak a szèpre akarok emlèkezni. De az elejèn rengeteget sírtam
2017. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!