Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megkeresnéd, hogy megtudd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeresnéd, hogy megtudd, miért tűnt el?

Figyelt kérdés

Egy tipikus ghosting áldozata lettem. Soha nem történt még ilyen velem, pedig már nem vagyok annyira fiatal. Volt egy srác, már az első pár véletlen találkozásunkkor volt valami a levegőben. Aztán a neten is egymàsra találtunk és meglepő tempóban udvarolni kezdett. Megbeszéltünk egy randit a következő hétvégére. Az addig eltelt napokon minden nap jelentkezett, írtunk egymásnak, hívott többször telefonon. A találkozás jól sikerült, jól éreztem magam, szerintem ő is. Nem feküdtünk le, de csók és kis összebújás, ölelkezés történt. Megfogta a kezem, bárki, aki látott minket, úgy gondolhatta, összetartozunk. Aztán másnaptól ismét beszélgettünk még, egy következő randi is kilàtásban volt. Igaz, volt szó arról, hogy ebben a hónapban sok munkája és kevés szabadideje lesz és nem a legjobbkor csöppentem az életébe. Azt is mondta, hogy sokkal több időt szeretne velem tölteni. Aztán csak nem jött össze a második találkozás és egyszercsak azt írta, időt kér. Rendben, nem vontam kérdőre, nem keresgettem. Aztán eltelt 2 hét, egyszer keresett, talán véletlen volt, akkor kicsit beszélgettünk a messengeren, de csak udvarias hogy vagy- hogy vagy, semmi személyeskedés. Karácsonykor még írtam neki, ő is visszaírt, de ez is sablonos volt részéről.

Azóta semmi.

Nagyon megvisel. Annyira szeretném tudni az igazat, mièrt akadt meg ez a dolog, esetleg én rontottam el vmit, vagy már az elején nem volt őszinte és nem is gondolta komolyan.

De sokszor inkább arra hajlok, nem kérdezek rá, nem keresem. Eddig sem nyomultam, nem tapadtam rá, nem találkozunk futólag. Tudja, hogy hol talál, ha bármit mondani szeretne, meghallgatom.

Sajnos nagyon nehezen dolgozom fel ezt, komolyan csorba esett az önbecsülésemen.


Ha Te így járnál, mit tennél? Köszi, ha írsz. (Ha lehet, életkort és nemet ís írjatok.)


2017. dec. 29. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Sok minden nem tortent, biztos talalt mast.
2017. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresném meg mert úgysem mondaná el az igazat. Ha igen, min változtat? Nem jöttél be neki és kész. Jártam már így és más is járt velem ugyanígy.

40/N

2017. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Érezte, hogy rákattantál, lépett gyorsan, aztán elindult inkább más irányba.

Aki ilyen rutinos nyomulós az nem egy vasat tart a tűzben.

2017. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk, férfiaknak szerintem ez már fel sem tűnik annyira megszokott.

Majd te is megszokod, ne törődj a dologgal.

2017. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nocsak, pontosan ugyanezen estem át most. 2 hétig intenzív chatelés, órákon át telefonálás...bár sejtettem, hogy óvatosnak kell vele lenni, mert elég bulizós, jó pasi, nem szoktam ezekbe a csapdákba esni, adtam is az elérhetetlent kicsit, de ő nagyon kitartó volt. Aztán 2 napja megvolt az első randi. Hát, messze nem volt olyan jó az egész, mint telefonon keresztül. Csók volt itt is, meg kicsit több is, aztán randi után még írt, hívott, mára pedig felszívódott. Valahol tudtam, hogy ez lesz, de annyira el tudta játszani az értelmes, jó dumás pasit, hogy szinte magamnak kerestem a bajt. Ne keresd a pasit ezek után, tipikusan ilyen “fellángolós” pasi, akinek csak addig vagy érdekes, amíg nem kap meg.

22N

2017. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#3-nak nagyon igaza van, az ilyen nagy gőzzel nyomulós pasiknál nem szokott sokáig tartani ez a rajongás.
2017. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos tipikus a mai világban, az emberek nagy része beszari, nem meri vállalni az érzéseit, önmagát, a félelmeit, képtelen a normális kommunikációra, esetleg szimplán csak játszadozik a másikkal. Én is jártam már így, volt, hogy a csaj lefújta a megígért 2. randit, volt, aki egyszerűen csak nem jött el, az is megesett, hogy itt leveleztem valakivel, felvettem fb-ra, visszaigazolt, és mikor írni akartam neki, nem tudtam, mert elérhetetlenné tette magát, és itt is valószínűleg letiltott, pedig semmi okot sem adtam erre. Számtalanszor tapasztaltam már olyat is, hogy normális hangnemű beszélgetésből tűnt el nyomtalanul az illető. Tényleg kíváncsi voltam a miértekre, de ha rákérdeztem, vagy nem jött válasz, vagy valami sablonos szöveg, hogy "bocs, hogy elfelejtkeztem rólad, de el voltam havazva", és ha erre válaszoltam, akkor utána semmi. Szerintem rákérdezhetsz a csávónál, de a nyakamra a bökőt, hogy vagy nem kapsz választ, vagy a nagy semmit kapod. Ha eddig nem volt veled őszinte, akkor ezek után sem lesz az. De amint írtam, az emberek általában ilyenek, hiába vársz tőlük nyíltságot és őszinteséget, a kérdéseidre sosem kapsz egyenes választ.
2017. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresném meg, mert nyilván nyomós oka volt rá és nem akarom hallani a negatív kritikát illetve az udvarias kifogásait, az igazat nagyon nehéz a másiknak a tudtára adni.
2017. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen hamar reagáltatok. Akkor hát egybehangzóan az a vélekedés, hogy ilyenkor jobb távol maradni és elfogadni, hogy ez is egyfajta kommunikáció a részéről, mégha egyenesnek, korrektnek és bátornak (ahogyan magát minősítette az úriember) a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető.


Még egy ideig reménykedem abban, hogy magától megkeres és ad egy (akár sekélyes) magyarázatot.

Nem fogom keresni, de meg fogom hallgatni, ha mondanivalója lesz.


És azt kívánom, hogy ne fájjon tovább és minél hamarabb "kigyógyuljak" ebből a törtènetből.

2017. dec. 29. 22:22
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem igazán hallgatnám meg.

Ez nem az a szituáció, majd újra visszakanyarodik hozzád egy varga betűvel, kitalál valami mesét aztán megint rácseszel, de te tudod...

2017. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!