Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viselkedjek vele? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bikerr kérdése:

Hogy viselkedjek vele? Milyen legyek hozzá?

Figyelt kérdés
Hölgyek véleményére lennék kiváncsi főként.6 éves kapcsolatom lett vége lassan 2hónapja ,a lány 21 éves édesapám barátnőjének a lánya akivel együtt voltam ott laknak apukáméknál ,szóval családban vagyunk kellemetlen tudom.Mivel én nem lakok ott nem is laktam ott de át járok hozzájuk és a lányt én nagyon szeretem hiányzik és szeretném ha újra együtt lennénk mit javasoltok hogy viselkedjek mikor átmegyek és ott van? A kapcsolatunk a sok veszekedés ,változasok,hirtelen haraguságom miatt lett vége a lány nem akarta már mert reménytelennek tartotta az egészet meg már nem tud mit csinálni ezt érzi hogy nem akarja.Harcoltam érte probálkoztam nagyon fáj hogy nincs , megszakitott velem minden kapcsolatot azt mondta ne írjak neki legjobban azt szeretné ha én békén hagynám,magyarán utál ,gyülől haragszik rám ,kétségbe voltam vagyok esve ,szóval tanácsot kérek tőletek mit tudok tenni hogy bizonyitsak neki hogy más vagyok mint amit mutattam magamból az elmúlt fél év alatt?

2017. dec. 30. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

tedd amit mond, ne keresd.


esetleg változz meg (de ne mondd neki hogy megváltozol) mert nem a szavak szamitanak hanem a tettek. es ha eleg kitarto vagy es turelmes o maga fogja felajanlani neked hogy probaljatok meg ujra. de ez turelem jatek es akar 6 honapba is beletelhet kitartonak kell lenni mint egy dietanal.

2017. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán békén hagyhatnád!!! "hirtelen haraguságom miatt lett vége" Nem sikerült betörnöd. (Talán mert van gerince, elképzelése, jogos elvárásai!) Ennyi! "Harcoltam érte" Ez mit is jelent? Jol megverted? Vagy mi ez a harc? Miért ellene vivtad? Miért nem magad ellen, hogy olyan legyél akit szeretni tudna? "más vagyok mint amit mutattam magamból az elmúlt fél év alatt" Elárulnád, hogy miért játszottad meg magad? Miért mutattál olyan képet aki ezek szerint nem te vagy???? Mindebböl nekem leginkább az jön le, hogy nem is szeretted igazán, inkább a tulajdonodnak nézted.
2017. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A lényeget írtam le ,neki is és nekem is voltak magánéleti problémáink aztán bennem jött az hogy elveszit benne meg jött az hogy lehet nem is engem akar már élete végéig,ő is megváltozott ,a nyugodt aranyos csendes lányból házisárkány lett sajnos ,én meg görcsöltem ,feszült voltam idegeskedtem de mindent meg tettem hogy ne veszitsem el,szerettem nem a tulajdonom volt nem vertem nem poztam fel nem zártam be nem csaltam egyszerűen meg voltak a problémáink amit nem tudtunk kezelni normálisan és azért harcolt mert ő volt a mindenem a szerelmem a párom a barátom a lelkitársam.
2017. dec. 30. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!