Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek úgy, hogy igazi hercegnő legyek (a jó értelemben), amit a srácok úgy szeretnek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég fiús és csendes vagyok, szeretnék ezen változtatni, de nem tudom, hogy kell
2015. jún. 4. 14:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
20%
Azt akarod, hogy érted is minden fiú rajongjon? Biztos, hogy nem arra vágysz, hogy észrevegyen valaki, aki szeret és te is szereted őt?
2015. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
1.: te is tudod, hogy kötekedés, amit te csinálsz.
2015. jún. 4. 14:55
 3/31 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te?
2015. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nagykorú
2015. jún. 4. 15:00
 5/31 anonim ***** válasza:

Ugy lehet a legkonnyebben h lanyos es hangos leszel. :)

Igazabol pedig ugy h lekaksizod h ki mit gondol rolad, elsz lazan ugy h jol erzed magad, nem aggodva azon h most eppen hulyenek nez a Sanyi az osztalybol pl., mert kit erdekel ha igy is van.

2015. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%

Ha te kötekedésnek vetted az a te bajod, én csak a lényegre tapintottam úgy gondolom, főleg a reakciód alapján.

Nem akarlak letámadni, csak arra késztetni, hogy elgondolkodj azon, hogy mi is a fontosabb neked: valami olyasmi, ami jó neked és a másik félnek is, vagy valami olyan önző dolgot, amit valószínűleg úgysem tudsz megvalósítani és csak csalódás lenne a vége.

2015. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6.: igen, jó lenne, ha sok fiú "rajongana" értem. De nyilván egy is tökéletes lenne, akivel kölcsönösek az érzelmek. De ennek is nagyobb az esélye, ha lányosabb leszek.
2015. jún. 4. 15:05
 8/31 A kérdező kommentje:
6.: nem értem, hogy itt neked mi az önző dolog, aminek csak csalódás a vége. Feltettem egy egyszerű kérdést, hogy hogy kell hercegnőnek lenni, nem kell többet belelátnod a dologba és pszichológiásat játszani.
2015. jún. 4. 15:07
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

Megpróbálok gyakorlati szinten válaszolni, remélem sikerül. De az biztos, hogy általános recept azért nincsen, fontos, hogy ne maszkként alkalmazd, hanem -hogy úgy mondjam- a benned lévő hercegnőt ébreszd fel vele.

Másik vezérfonalam, hogy a külső és a belső egymást indukálja. Egy jó értelemben vett ördögi körben. pl: aki csinosan öltözik fel hajlamos szexinek érezni magát és vonzónak, ettől a külső szemlélők is vonzóbbnak látják mint előtte, megérezik a visszajelzés tehát még inkább annak érzi, és legközelebb is csinosan öltözik fel.

És akkor a közhelyek, amiket inkább elemzés alá vess és úgy építsd magadat, ébreszd a nőt.

- Öltözködés. Nőies, elegáns, szexi, dögös ruhatár. A farmer+póló a kisboltba elég, munkahelyre azért már nem. Tessék adni magadra.

- A legapróbb részletekre is figyelj oda! pl: akkor is epiláld a szeméremdombod ha nincsen senkid! Szexi bugyi, mert abban szexi vagy, stb... ügyelj a részletekre.

- Egy igazi nő (és most lehet kövezni) akként is viselkedik etikett szintjén is. Igenis nagyon kell tudni az etikettet, és akkor joggal várhatod el, (és várd is el) hogy egy férfi is tudja és alkalmazza. Bármilyen konzervatívan is hangzik ez nagyon nagyon sokat tud számítani!

- Tanulj meg járni, és mozogni! Egyenes hát, lábakra ügyelni. Csipőt lazán, hadd mozogjon lépéskor (de NEM riszálni) mozogjon az a popsi. A sportcipős/tornacipős csoszogás amit leművelnek lányok az a "csajok" jellemzője a NŐ tud járni!

- Táncolni is tudni kell (jót tesz a tartásnak és járásnak is)

- Artikulált, közepes hangerőn, kifejezni magadat. Amikor gyakorlati szinten érdeklődnek ezügyben azt szoktam mondani, hogy reggel fogmosáskor tessék eldarálni 1-2-3 nyelvtörőt, hogy "beinduljon" az arc izomzata. (ez sem saját találmány, bemondók gyakorolnak így, és a logopedia egyik kedvenc módszere a nyelvtörők)



Hírtelen ennyi :) Kb: 1 évre előre megvan a programod.

A cosmo, sex&newyork és hasonlókat felejtsdel az a p--a képző, te nem az akarsz lenni :)

2015. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen típus vagy,nem ilyen a természeted,az életben nem fogsz természetes hercegnővé válni,vagyis próbálkozni lehet,de az már erőltetett lesz.Nem mindenki csípi a jó kislányokat.
2015. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!