Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kivanhatok az exemnek boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivanhatok az exemnek boldog uj evet?

Figyelt kérdés

Ket hettel karacsony elott szakitottunk. Engem megviselt. Mivel en korabban megvettem az ajandekot karacsonyra, odaadtam neki, o is vett nekem ajandekot. O irt neha ram, karacsony elott is de nem valaszoltam. Karacsonykor is O irt eloszor, en kesobb visszairtam.. Masnap koszonte meg az ajandekomat is. Annyit irtam, szivesen, de o meg folytatta volna a beszelgetest, de en nem irtam tobbet.

Ujevre nem irt nekem (ma). Igazabol nem szivesen irnek neki, mert azt hinne, hogy meg mindig rajta jarnak a gondolataim (ami igaz is)...cikinek ereznem, bar biztosan vissza irna.

Szoval nem tudom, hogy jo otlet-e irnom neki boldog uj evet. Mit gondoltok?

26/N



2018. jan. 1. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Felesleges, ha csak nem erzed azt, hogy jobb lesz es megkonnyebulsz a dontesed utan. Mindenki maskent eli meg ezeket a dolgokat. Fugg attol, hogy miert mentetek szet es a tobbi... Hasonlo cipoben jarok, de nalam keseru lett a szakitas. Kitartast.
2018. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mert masok az igenyeink es az eletstilusunk. Probaltuk ezeket osszehangolni, de nem ment. Vagyis en elegge flexibilis vagyok, amig nem megy az en karomra a valtoztatas en benne vagyok barmiben. Tudja, hogy megbantott. Viszont a szakitas utan is O irt ram neha.

Nem tudom, hogy megkonnyebbulnek-e vagy sem :/

2018. jan. 1. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mivel karacsonykor o irt elsonek, most irhatsz te elsonek ujevkor
2018. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ohm haha... epp most irt. :D hat akkor kerdesem megvalaszolva, nem is kellett eloszor irnom es hulyen ereznem magam.

koszi a valaszokat.

2018. jan. 1. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kívántam, pedig átvert, kihasznált, és mivel elhitt egy marhaságot rólam, amit nem én csináltam hanem a beetetője, le is alázott, ócsárolt.

De egy ideje enyhült(de folytatást így sem akar), valószínűleg rájött hogy mekknnyire hiszékeny. De bocsánatot nem kért. De boldog karácsonyt és új évet kívántunk egymàsnak.


Hiszen részben nem tehet róla, mert személyiségzavaros, médis által golddiggerségre nevelt lány, akiben még van valami abból a kedves, vidám, szerető lányból aki az előtt volt mielőtt rossz társaságba keveredett volna, bár egyre ritkábban jön ő elő.

2018. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Azt javaslom neked, kívánd neki nyugodtan. Ezt a játszmázást meg haladéktalanul fejezzétek be, mert nem visz előbbre, és ezzel fogtok csak még messzebbre kerülni egymástól. Tudom mert én két hónapja itt sz.artam el az egészet és nekem innnen már sokkaé nehezebb dolgom van.

A megoldás, hogy szépen őszintén megbeszélitek a problémákat. Magatokba néztek mindketten, elgondolkoztok mindketten, hogy ki miben hibás (egymásra mutogatni tilos, mindkettőtök a saját háza táján söprögessen) és változtattok magatokon.

Boldog új évet!

2018. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

O irt megis ram. :)

Ujrakezdeni semmikepp nem akarom, es O sem. Es meg is beszeltuk. De igy is fajt ez az egesz.

Lenyeg a lenyeg, hogy megis csak o irt ram es kivant boldog uj evet. :)

Nektek is viszont kivanok Boldog uj evet! :)

2018. jan. 1. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!