Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet több hónap után írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet több hónap után írni az exemnek, ha érdekel mi van vele?

Figyelt kérdés

Februárban szakítottunk (én szakítottam, de már kismilliószor megbántam), azóta nem is beszéltünk.

Nem újrakezdeni akarom, meg semmi ilyesmi, csak érdeklődni, hogy mivan vele, és beszélgetni. De vajon értékelné, vagy csak ártok vele (elvégre talán már épp kezd elfelejteni)?



2017. máj. 18. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem akarsz tőle semmit, és közlöd vele az elején, hogy csak mint embert érdekel, hogy mi ujság vele akkor hajrá.
2017. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ártasz vele.


Neki is és magadnak is.

2017. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heart of Darkness ***** válasza:
72%
Nem, felesleges bolygatni a múltat ilyen esetben, ő lehet még nincs túl rajtad és, ha így van, akkor ártasz vele, és nem fogja értékelni.
2017. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ebben a szituációban vagyok, az exem írt több hónap után (ő szakított). Elvileg ő sem akarja újrakezdeni, csak érdekli hogy mi van velem. De nem jó ötlet, engem pont hogy felkavart. Elvoltam nélküle, megszoktam h nincs már velem, erre hirtelen érdeklődni kezd. Inkább mérges vagyok rá, minthogy értékeljem.
2017. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz neki. Nem értem mi ez a "szakítok a párommal utána utálom és embernek se tekintem" dolog. Én miután szakítottam a barátnőmmel, 1 hónapot kihagytunk, nem beszéltünk, stb, hagytuk hogy lezárhassuk a múltat mindketten. Aztán lassan elkezdtünk újra beszélgetni, mert egyszerűen ő is ember, nagyon jó személyisége van, kedves, stb. Úgy viselkedünk mint két jó barát, felköszöntjük egymást a névnapon is, szülinapon is, ha találkozunk akkor "Szia, hogy vagy?". Azóta persze nekem is van barátnőm, neki is van pasija. Szóval tényleg nemértem miért kell az exbarátot, exbarátnőt rögtön ördögtől való kutyának beállítani. 27F
2017. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe,mivel mivel barátságból alakultunk kapcsolattá nem rég meglátogattam hogy van mert tisztára behülyült és 2 hónapja semmit sem tudtam róla.Hívta a járőröket ajtónyitás nélkül.150 km amit utaztam csak ,hogy megérdeklődjem,hogy s mint van. Rohhadjanak meg az emberi kapcsolatok:D Na nem baj,lehet még belőlem pszichopata ha eléggé betorzítják a személyiségem.
2017. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon sokmindentől függ.

Na meg embere válogatja.


Volt olyan exem,akivel szakítás után ujra beszéltunk.Mai napig.Mindig számithattunk egymásra,és jó barátok lettünk. / az más kérdés,hpgy azóta újra együtt vagyunk /.


Viszont van olyan exem is,aki dobott.Majd hónapokkal / évekkel később rám irt néha,hogy mi van velem. Beszélgettünk sokszor.Viszont én nem vagyok már rá kiváncsi.Nem azért,mert szeretem,vagy haragszok rá,egyszerűen nem érdekel.

2017. máj. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm csinálta ezt velem. Szar érzés, ne tedd..
2017. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!