Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom hirtelen egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hirtelen egy év után szakított velem mert már nem szerelmes. Ennek viszont nem volt előjele, egy héttel ezelőtt még halál szerelmes volt és közös lakást terveztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rég ismer évek óra szerelmes volt belém de csak egy éve jöttem össze vele. Nagyon féltékeny volt és igazán éreztem,hogy szeret. Sokat veszekedtünk,de hogy múlhatott el egy hét alatt? Szakítás után még nála lakom, amíg nem tudok hová menni. Szeretne segíteni mindenben,de nála elmúlt. Mit tegyek?
2018. jan. 5. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Keress albit, szervezd az életed, és lépj le.

Ez nem hirtelen történt, ez biztos, szerintem hetekig, vagy 1-2 hónapig gkndolkodhatott rajta

Szóval, hagyd a fenébe, ennek annyi.

2018. jan. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Örülj, hogy nem egy féltékeny pasassal fogod összekötni az életed, akivel folyton marjátok egymást. Ha nem a barátodé a lakás, akkor menjen ő. Ha az övé, az szívás. Mihamarabb keress valami lakhatást, és költözz. Szüleid, rokonok, barátok... valahol csak meghúzhatod magad
2018. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hitegette magàt hogy szerelmes még beléd de inkàbb ugy döntött hogy őszinte lessz veled .Hidd el ez még a jobbik eset .
2018. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ilyen szituban 2x is, előtte egy héttel még tervek, ígéretek az ő részéről (és nem én erőltettem), aztán egyszer csak "már nem érzi"...


Pont ahogy előttem írták, már gondolkodott rajta valószínűleg hetek óta. Valószínűleg magát akarta meggyőzni hogy még szeret, ezért túlkompenzált.

Az mindenesetre nem egészséges hogy ennyire féltékeny volt. Lehet erre ő is rájött és inkább úgy döntött, váljatok szét.


Sajnálom egyébként nagyon, de hidd el, jobb így, még ha most nem is érzed úgy.

Tényleg koncentrálj arra, hogy újra megszervezed az életed, az segíteni fog túljutni ezen.

2018. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős...velem is ugy volt hogy összeköltözünk 5 év után, néztünk albérleteket, majd egy hét múlva, ő még se akar költözni, mert csak az én boldogságom lenne..

Szerintem csak húzták vonták ezt az egészet, és nem is akartak összeköltözni...:(

23N

2018. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!