Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6. -os fiú vagyok és másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. -os fiú vagyok és másnak érzem. Magam. Szerelmes vagyok egy fiúba. Tom kicsi vok de halál komoly. Féllek ha bevallom es igy élek sos em lesz párom ha nem orokre banni fogom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 01:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Legközelebb ne vegyél be fogalmazásgátlót.
2013. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
ennyi idosen ez meg valtozhat
2013. ápr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Párod lehet lesz, csak ugyanolyan nemü


Amúgy ebben a korban még ez nem jelent túl sokat, amikor már dugni is akarsz az már húzósabb.

2013. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy szerelmes a nyelvtan tanárodba
2013. ápr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fiatal vagyok de csak lány barátaim vannak es voltak.sosem erdekeltek a fius dolgok.a suliban sokat csufoltak b**inak azoltozkodesem miatt. Ejszakankent cikkeket olvasok es probalom titkolni.
2013. ápr. 4. 01:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért, szokányba jársz suliba vagy mi?


Most mellesleg magadat akarod meggyőzni, hogy buz1 vagy(?) Vagy nem értem...

2013. ápr. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudjatok mit? Szerintem hagyjuk.azinte hallom ahogy rajtam rohogtok a monitor elott,hogy mennnyire hulye vagyok.
2013. ápr. 4. 01:48
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

fog ez még változni, nyugi. csak a hormonháztartásod a serdülőkorod miatt nagyon felborult.


biztos, hogy heteró vagy.

2013. ápr. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak túl fiatal vagy. Nem hinném, hogy bárki röhögne rajtad.


A szoknyát azért kérdeztem mert kétlem, hogy ilyen idősen mint te, a szoknyán kívül bármi más buz1san állna rajtad.


Feltettél egy kérdést, hogy mit tegyél. Megírtuk, hogy ez még ebbe a korban nem egyértelmű jele semminek, erre elkezdted nyomni, hogy te pedig biztos az vagy mert így meg úgy...


Csak azon a süketen lehet segíteni aki hallani is akar

2013. ápr. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:

12 éves vagy? Az még tényleg nagyon fiatal, akármi lehet belőled. Nem hiszem, hogy érdemes ezzel foglalkoznod, mert még úgysem lesz barátod/barátnőd pár évig, gondolom.

Amúgy esélyes, hogy meleg vagy vagy biszex, de ez nem gond. Nem mondom, hogy akkora öröm lenne, de ha ez van, akkor nem tehetsz ellene semmit, viszont így is lehet normális életed és lehetsz boldog. Ha elfogadod magad.


Ha csúfolnak az öltözködésed miatt és ez zavar, akkor próbálj meg máshogy öltözni.


Senki nem nevet rajtad, csak a kérdést tényleg olyan helyesírással írtad ki, hogy nekem is az volt az első gondolatom, hogy OMG. :)

2013. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!