Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hete lesz hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete lesz hogy szakított velem az exem de még mindig sokat gondolok rá hogy tudnám végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Ő hamar túltette magát rajtam nekem viszont nagyon nehéz. Én eleve jobban szerettem őt mint ő engem.
2018. jan. 5. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Alkohol, vagy keress egy uj leendo exet.
2018. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam inni.
2018. jan. 5. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Közhely, de igaz, ezen csak az idő fog segíteni, 3 hét az még semmi. Ki kell várni, addig pedig minél jobban lefoglalni magad (hobbi, barátok, munka, régi és/vagy új célok felé haladás). Kitartás!
2018. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesó, majdnem egy éve szakítottam az exemmel, de a mai napig gondolok rá :D idővel jobb lesz, tényleg egy biztos megoldás. És jól teszed ha nem iszol, én úgy kezdtem, nem is volt jó ötlet. Kitartást!
2018. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy honapja, 4 ev utan. En mondtam ugyan ki, de csak mert o gyava volt hozza. Kosd le magad es jarj sokat tarsasagba! Vagy ird ki magadbol, akar ezen a platformon masoknak adott valaszban is. ;) Par het es jobban leszunk! Kitartas!
2018. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ő mondta ki a végső szót és képzeljétek azzal a dumával rázott le,hogy ha majd újra akarja velem kezdeni akkor keresni fog meg írni. Most ennek is mi értelme volt? Ezzel csak reményt ébresztett bennem,hogy egyszer majd visszajön hozzám. Szerintem ő úgy gondolja,hogy ismerkedek most másokkal is és ha nem jön neki össze senki akkor majd megkeres engem. Hát azt viszont elcseszte mert utána már nekem nem fog kelleni. Ha ló nincs jó a szamár is. Én nem vagyok egy használati tárgy amit ha megunnak eldobnak.
2018. jan. 6. 12:16
 7/7 anonim válasza:
hajj, de ismerős a szitu... neken a düh segített, de tudom az hosszútávin abszolút nem jó. arra koncentrálok, amik negatívumok voltak, amiket megtett velem pedig egy tiszteletteljes parkapcsolatban olyat nem tesznek a masikkal... ezek annyira bosszantanak hogy egybol eros fuggetlen nonek erzem magam aki soha tobbe nem engedi se neki se masnakhogy kihasznaljak... erosnek es kovetkezetesnek kell lenni, meg kell szakadni, de sikerulni fog. onbizalmat novelni aztan emelt fovel tovabb menni :)
2018. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!