Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne forgassa fel az életem és ne tegyen tönkre? Nincs valami szervezet, ami a férfiak jogait segíti védeni?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátnőmet, volt gerincem bevallani, megbántam. Viszont ő szakított velem, és épp arra készül, hogy tönkretegye az életem. A munkahelyemről kirőgatott már, a lakásunk pedig közös tulajdon, amibe ő sokkal többet tett bele, teljesen ki fogok készülni anyagilag.

Közben terhes is, tudja jól, hogy én mindig is szerettem volna apa lenni, egyszer régebben elvetélt, akkor pszichológushoz kellett járnom, most pedig tehetetlen vagyok, ha abortuszra megy (és igen, az a terve...). Enyém is a gyerek, de semmi jogom nincs hozzá, hiába akarok édesapa lenni, nekem ebben nem osztanak lapot.

Vannak olyan magánbeszélgetéseink, amivel a családommal való kapcsolatom is tönkrevághatja, ha megmutatja neki, és ezzel is kecsegtetett, erre is készül.


Mit tegyek? Az öngyilkosságba fog hajszolni, de senki sem segíthet nekem, mert férfi vagyok, nem véd senki, és persze én vagyok a disznó, mert megcsaltam, innentől mindenki csak bólogat arra, ha tönkreteszik az életem, hiszen "megérdemlem"...


2018. jan. 5. 22:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%

Mégis mi köze van barátnődnek a te munkahelyedhez, mi az, hogy kirúgat?

Meg úgy az egész... Elég zavaros ez picit, túl sok véletlen van a kérdésben.

2018. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Ez borzalmas dolog, és nem százas a csaj. DE!

Nézd meg mit írtál magadról: megcsaltad terhesen és még van képed beleszólni hogy elvetesse-e? Ő nem akar egyedülálló anya lenni és mivel te baccintottad el a kapcsolatot, joga van ebben dönteni. Amikor ő elvetélt te jártál pszichológushoz? Wtf?

Ja,és vannak olyan dolgaid amik ha kiderülnek, tönkre vágja a családoddal való kapcsolatot. Szép kis firma vagy te.

igen, a csaj lehet egy pszichopata (kirúgatni bárkit egy kicsit erős) de neked meg el kellene kezdeni felvállalni a felelősséget a döntéseidért, a tetteidért, a személyiségedért.

2018. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Munkaidőben kibeszéltem neki a főnököm nagyon csúnyán, valamint hazudtam arról, hogy beteg vagyok, és ezeket kiteregette. Úgy tüntették fel, mintha nem ezért rúgnának ki, hanem amúgy is, de nyílt titok, hogy ezért...
2018. jan. 5. 22:08
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Az élet nagyon kegyetlen leckét adott neked barátom... de remélem elbírod ezt a súlyt.


Nem akarok semelyik nézőpontommal támadni,sem védeni. Tényeket szeretnék leírni.


1. Ha nem hagy békén az exed-Zaklatás

2. Ha rólad pletykál és rossz híred kelti-Becsületsértés

3. Ha megvádol valamivel-Rágalmazás

Ezen törvények tudnak megvédeni. Ha ebbe a kategóriába nem esik bele az ügy,akkor halott.


A tények melyek nem tetszenek:


-bárkinek megmutathat bármilyen beszélgetést vagy képet

-a magzat sorsa az anyja kezében van (lévén,hogy az az ő teste)-ehhez kapcsolva minek tartana meg egy gyereket,ha az apja megcsalta és nincsenek együtt?

-Végső soron a te vermed magad ástad,de túlélést kívánok!

2018. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Simán felnevelném a gyereket egyedül, mindent megadnék neki, annyira vágyom rá. De persze ez senkit sem érdekel, mert én vagyok a férfi.
2018. jan. 5. 22:14
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
A múltkor olvastam egy cikkben, hogy ma Mo.-on nincs olyan szervezet, ami a férfiakat és/vagy a férfiak jogait védené.
2018. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hallgass Warrior-ra és akkor a fegyházban fogják az alfeledmolesztálni 😂😂
2018. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem hazudik, minden igaz, amit mond... Csak ő nem tartja tiszteletben a magánügyeimet és minden titkommal visszaél!
2018. jan. 5. 22:19
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Tehát nem vagy rendes ember. Hát igen, nincs olyan dolog ami napvilágra ne jönne.

Már bocsánat, de ő nem lesz terhes 9 hónapig és nem fog átmenni a szülés fájdalmain azért, hogy utána neked adja a gyerekét. Főleg úgy hogy meg sem érdemled. Megcsaltad terhesen. Kutyát sem éremelsz, nemhogy gyereket. Majd ha felelősséget vállalsz a tetteidért, akkor leszel érett gyereknevelésre.

Pesze ő is megéri a pénzét

2018. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Akkor találd fel magad.

Ha van róla intim vagy kompromittáló képed ahol látszik az arca (pl éppen orális szex közben) akkor rakd fel egy képfeltöltő oldalra egy nem előfizetői ip címről. Otthon mentsd le mintha csak ott találtad volna, nyomtass ki belőle párezret, hátoldalára nyomtatva az létező összes személyes adatával, címével, telefonszámával és mondd, hogy szívesen szétszórod őket az egész városban, a munkahelyétől kezdve a családja postalájáig, ha nem állítja le magát.


Amúgy úgy gondolom, hogy aki egy megcsalás miatt ekkora hisztit csinál és szándékosan megpróbálja tönkre tenni a másik életét minden létező módon az ugyanúgy bűncselekmény. Ennek meg nincs köze ahhoz, hogy ki férfi és ki nem. Ha vele csinálnák ezt, neki sem lenne semmilyen külön érdekvédelmi szervezete amihez fordulhatna csak a fentebb felsoroltak.


Vagy a kérdés egyszerűen kamu.

2018. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!