Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 év után igy hagyott el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után igy hagyott el a barátom. Tényleg nincs jogom rá haragudni?

Figyelt kérdés

Voltál már annyira össze törve,hogy azt érezted,hiába kapnád meg a világ összes kincsét,csak az tudna megvigasztalni,aki miatt összetörtél.?Én igen...

Hosszú lesz a történetem,de csak úgy fogjátok megérteni és átlátni,ha aprólékosan le irom.

24 éves vagyok,3 éve,hogy megismertem álmaim férfiját.(34 éves)Második párkapcsolatom,első látásra szerelembe estem.Nyakig.Az első két hét maga volt a Menyország,mintha nem is lettem volna önmagam,nem figyeltem mit teszek,csak át adtam magam a boldogság hormonoknak.Rajta is azt láttam,hogy boldog.Aztán jött a hideg zuhany.Tisztán emlékszem a pillanatra,ahogy mondta:"Te szerelmes vagy"Nem tagadtam,nem is tehettem volna.Aztán közölte,hogy Ő nem az.Elfogsdtam,hogy nem szerelmes,gondoltam majd jön idővel,ugyis csak két hete vagyunk együtt.De nem jött,mai napig nem.Teltek a hónapok,jól megvoltunk,megismertük a családot,egymás barátait.Hétvégente találkoztunk csak.Szinte havonta szakitott velem,hogy nem birja tovább,nem megy igy neki,hogy nem szerelmes belém,mert tudja milyen érzés,és szeretné újra át élni,de nem tudja mellettem.

Én mindig kicsit bele haltam,napokat sirtam miatta,mig újra keresett,és mindig ki békültünk.

Azt mondta,hiányzom neki,tudja mekkora kincs vagyok,es bárkivel beszélget,lányokkal,csak arra gondol,hogy én mennyivel értékesebb vagyok.Vissza fogadtam,mert szerettem,és reménykedtem.Minden ment ujra egy hónapig,amikor újra szakitott,közben lefeküdt mással,nekem nemvolt senkim,másra semtudtam gondolni csak rá.Persze nem mondta el,hogy mit csinált mig szakitottunk,de rájöttem.Elhagytam 3 hónapig,alig volt kommunikáció köztünk.Nem volt könnyű.Aztan újra ki akart békülni.Ki békültem.És ez azóta is igy megy,hogy őrülten szeretem,mésra sem gondolok.Ő megváltozott,már nem érdekli a csajozás ugy mint régen,aztmondta mellettem akar maradni,és hogy bár nem szerelmes de nagyon szeret mint embert,felnéz rám,hogy mennyire erős vagyok,és ennyire szeretem Őt.Ez volt tavaly novemberben.Sajnos a külföldi munkáink miatt elegrotkán találkoztunk az utóbbi időben.Telefonon tartottuk a kapcsolatot.December 11én közölte velem,hogy a szive szakad meg és sajnálja,de szakitani szeretne,mert nemezt érdemlem,hogy ő ne szeressen igazán.Haza jöttem külföldről,rá egy hétre Ő is,felhivott pénteken,hogy vagyok,stb,erdeklődött.Esküdözött,hogy nincs senkije,nem más lány miatt tette ezt.S rögtön másik nap elment egy másik városba,két napig ott volt,telefonra nem. válaszolt.Haza jött,felhivott,hogy ha szeretném elmondja személyesen mi a helyzet.Eljött,s bevallotta,hogy találkozott valakivel es meg akarja vele próbálni,fogadjam el,ő csak boldog akar lenni.Az utána való hetek maga volt a pokol,6 kg ot fogytam,depresszióba estem,az ünnepek alatt egyszer korházba is kerültem.Tudtam,hogy végig a lánynál van,a szülei mondták.Fel sem hivott,nem keresett,csak két napja mikor haza ment,hogy legyek szives ne engedjem el magam,legyek erős,es majd elmulik nekem.Azt mondta bolodg es szerelmes a másikba.Elfogadom.De nekem egy hónapja minden nap maga a pokol,már az öngyilkosságon is gondolkodtam,szégyenlem,de ez van,nélküle már semmi nem jó.Mindenem volt,és most üres vagyok.Próbálok egy hete emberek közé menni,de mindenhol csak elsirom magam,már hülyének néznek..Bele fogok őrűlni ebbe.Mit tegyek?Ő azt mondta szeretne a barátom lenni,de fél,hogy ezzel megbántja a mostani barátnőjét.Olyan hihetetlen volt,egyik héten még azén barátom,másik héten már tilos velem beszélnie,mert az uj barátnője nem szeretné..Mit tegyek?


2018. jan. 13. 17:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező !

A történeted bekezdésére válaszolva : igen, voltam már annyira összetörve ( és gyanítom, elég sokan átélték ezt az érzést. )

Amit te csinálsz, az nem normális. Nem a gyászra gondolok. Hanem arra, hogy szerelmes vagy egy idealizált képbe és azt hazudod magadnak, hogy boldog voltál. Mikor ? Neked az boldogság volt, hogy tudtad, nem szerelmes beléd és úgy voltál vele együtt ?

Figyelj. Ott követted el a hibát, hogy amikor megmondta, nem szerelmes beléd, folytattad vele. Már rég túllennél rajta.

Magadat sanyargatod és ahogy elnézem, tönkreteszed magad a nagy büdös semmiért. ( egy idő után te is így fogod látni )

Nem követtél el semmilyen bűnt, amiért ostoroznod kellene magad, miszerint egy jól működő kapcsolatot te rontottál el.

Neked sincs olyan emberre szükséged, akinek nincs szüksége rád.

Hagyd abba az önkínzást. Ha nem tudod feldolgozni, kérd szakember segítségét, mert ezek az öngyilkossági gondolatok és hogy kórházba kerülsz, már messze nem normálisak.

Nem szeret. Pont. Nincs de, nincs mi lett volna ha, nincs bárcsak.

Itt a vége, fejezd be !!!

2018. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Idő csak is az idő segíthet rajtad,de hogy könnyebb legyen mèrt nem probàlsz ismerkedni mert lehet ha kapnàl valakit sokkal könnyebb lenne a felejtès.Mindig gondolj arra hogy ő nem szeret ès nem èri meg miatta sirni ès szenvedni.Amig ő boldogan èl a szerelmèvel addig te utànna sirànkozol?Megèri ez neked?Sajàt magad teszed tönkre hagyd bèkit ennek a pasinak aki megsem èrdemel tèged.Lègy erös sètàlj,jàrj el szorakozni kapcsolodj ki vagy bàrmi de ne sirj miatta.Hidd el megèrtlej elhiszem h nem könnyű ìgy kívűl àlòkènt írni de ha mèg boldog akarsz lenni tegyèl èrte ès mindig jusson eszedbe,megèri e nekem sírni szenvedni tönkre menni amig ő boldogan èl a szerelmèvel?A vàlasz nem!
2018. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy első lépésként valóban abbahgyhatnád a magadnak való hazudozást: vele minden jó volt, stb... Nem volt jó. Ezt majd akkor fogod megérteni, amikor találkozol a kölcsönös, viszonzott szerelemmel.
2018. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Fish1 ***** válasza:
100%
A lényeget leírták előttem néhányan. Még annyit tennék hozzá, ha esetleg később megint megkeresne, akkor hajtsd el, össze ne gyere vele még egyszer, mert az ő részéről a dolog nem fog változni. Tényleg saját magadat vágod ezzel tönkre.
2018. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, szerintem mindenki volt már a történeted egy a tucatból. Annyi kivétellel, hogy te még midnig hazudsz magadnak és nem bírod belátni a valóságot. Ha öngyilkos leszel, csak magadat okolhatod. Sajnálom előre is a családodat. Én is voltam ilyen helyetben, mint mindenki más, tudom miről beszélek. Hál istennek én csak egy évig csináltam ezt, aztán beláttam, hogy nem normális és saját magamat rángattam ki a szarból. Ajánlom meleg szívvel neked is. 26/n
2018. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

Huha:D szóval azért írok, hogy tudd én aterzem a helyzeted,nekem is volt egy ehhez hasonlo szitum, nálunk szerencsére ez csak fél évig ment. De neki köszönhetően még néhány hónap elteltével is az önértékelésem 0. Voltak kisebb vitáink ilyesmik miatt, mert én éreztem hogy nem ugy szeret és én így nem akartam vlkivel együtt lenni. De olyan szinten szerelmes voltam, és tudtam ragaszkodni hozzá, hogy magam elé helyeztem, a legjobb kinézetű pasik se érdekeltek még csak vonzalomig se. Vagy ketszer hagytam h visszakuncsorogja magát, harmadikra már tényleg megmondtam h elég,mert akkor hiába szerettem és láttam csak a lila ködöt, nem ment h hagyom h kihasznaljon. Persze keresett, hivogatott de elhataroztam, hogy nincs tovább. De nehany honappal később megint a karjaiba voltam, amit nagyon nem kellett volna. Azok után még megis alazott szavakkal..nem reszleteznem elég csúnya volt de a lényege h nem szeret max kíván, és nem tudja akar e még találkozni. Ezek után jöttek azok a hetek... Nem tudtam aludni, sokszor sírva keltem, remegtem, enni nem tudtam normalisan, teljesen elhagytam magam. Megprobaltam osszeszedni magam.. ment 1-2 hetig, aztán megint visszaestem, meg rosszabb volt, volt h elsirtam magam emberek között:D annyira megalazva ereztem magam es semminek. Majd egyszer tükörbe néztem és szánalmas volt az egész, ennyire nem tehet tönkre egy pasi... Úgyhogy mindent kidobtam ami ra emlekeztett, néhány új ruhát szereztem be,amivel kicsit újnak éreztem magam, bármit kiprobaltam ami ha nem is teljesen de akár negyed órára lefoglalt. Eltelt 2honap.. keresett, akkor már mindenhonnan kitoroltem, letiltottam,amir csak lehetett. H még ne is lassam sehol, ne tudja felvenni velem a kapcsolatot. Nem mondom még hogy nem fáj,mert borzaszto néha:D annyira megbolondulok érte legbelül,de tudom h ez a helyes és néha az eszünkre kell hallgatni, tudod azt kívánom bárcsak hamarabb tettem volna ezt meg, már az első jeleknel lettem volna ilyen erős:D mert am iszonyat jo érzes, h nem hagyom h hatalma legyen felettem, meg ha otthagyok időben,akk nem vágja el az önértékelésem meg az önbecsülésem. Most azon dolgozom h újra jó nőnek érezzem magam, de hát ezek után nehéz... Úgyhogy hidd el tudom, legyen tartasod, mutasd meg neki h nem jelentett ő annyit amennyit gondol, és ha most nehéz is elhinni de annyi sok ember közül lesz még ennél is sokkal jobb(persze most tudom h nem hiszel nekem). Az erzeseken énsem tudok valtoztatni, hiába tudom már h egy p*cs:D de az eszemre tudok hallgatni, és h majd jobb legyen. Kérlek a kedvemért légy erős! Nem kis idő és nem egyszerű de menni fog, tényleg foglald le magad(engem akkor szinte semmi nem nagyon tudott erdekelni) de akarmi, nezz nehany vigjatekot, menj el edzeni,setalni,fozz vagy süss vlm fincsit, vegyél egy jo fürdőt,.. stb. Később ha kicsit már jobb ülj be baratokkal vlhova, csinaljatok vlmit:))

Lásd tisztán a dolgokat, csak egy biztos punci kellett neki és undorító h kihasználta az erzeseid, legalább becsült volna annyira h ha nem szeret,nem használ ki. És tudod mit haragudhatsz rá, nehogy már ő mondja meg ezt is mihez van jogod!

Ui: tenyleg szakits meg vele minden kapcsolatot, ne nezegesd, tiltsd le. Felejtsd el! Pasi miatt sírni? Ugyanmar, fel a fejjel, leesik a koronád! ;) Hidd el jönni fog idővel jobb, meg nagyon közhely... de igen, idővel jobb lesz:)

2018. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

3 éves belül kb minden hónapban egyszer szakított veled. Más lányokkal kavart ezidő alatt. Téged nem szeretett.

Neked tényleg annyi eszed van,mint egy marék molylepkének?

2018. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az utolsóra de igaza van. Sajnos!!!! Nem te tehetsz róla mindannyiunk belesétál ebbe a csapdába, jó esetben csak egyszer... ugyanez volt velem is sajnos..

Igen, meg akartam halni én is ...de idővel rájöttem kár..

El fog múlni.. én elkezdtem nyitni kifelé...barátkozz!! ne pasizz, még korai, de ne zárkózz be...

A pasid/exed/ egy rohadt kis önző görény, bocs.., ennél hidd el jobbat érdemelsz!!!! CSak játszik veled..

:((((

Fel a fejjel tényleg az idő sokat segít nálam fél évig tartott ez..

2018. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

..jahát végigolvastam elég aljas a pasi, tényleg nem érdemli meg ne romantikázz mi is öt év ismeretség után jöttünk össze a nagy szerelmemmel.. a férfiak nem úgy vannak bekötve mint mi nők amúgy se.. olvasgass után a könyvtárba sok könyvet találsz a párkapcsolatokról!!! Egy jó hírem van ezentúl soha nem fogsz ilyen helyzetbe kerülni-vélhetőleg- ami nem öl meg az megerősít!! jelen helyzetben ez nagyon igaz lesz...fiatal vagy, előtted az élet, lehet öt év múlva újra látod..addig élj, élvezd az életet, kérj meg egy kamupasit posztoljatok ki közös képeket hadd egye a penész ezt a hűtlen disznót...egy hibája van , jellemtelen. Ennyi. Később is megcsalna,stb.

:((( egy ilyennel tervezni sem lehet akkor meg ...

2018. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!