Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Négy évig tartott a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy évig tartott a párkapcsolarom, nem érzem magam szomorúnak miatta, inkább megkönnyebbült vagyok?!

Figyelt kérdés

16(L) évesen jöttem vele össze, ő akkor volt 19(F) éves.

Kapcsolarunk elején emlékszem minden nagyon jó volt, beszélgettünk sokat telefonon, többször felhívott, érdeklődött.

Kb félévig ilyen volt a kapcsolatunk.

Majd egyre kevesebbszer keresett, lemondta a talikat, többször szakítottunk, újra összejöttünk...

Előző szilveszterre el sem vitt magával,akkoris szakitott velem.

Volt olyan hogy azért szakitott velem merthogy újra élni szeretne, 1 hónapra rá újra összeakart velem jönni, hittem neki, most megint vége lett, mert láttam hogy beszélgetett a facebookján a volt munkatársával,mikor velem szakitott hogy beülne vele valahová,közben nekem aztmondta mindig hogy mennyire utálta, meg r****c....

Nagyon rosszul érintett engem, aztmondta csak beszélgettek volna,pont kétnappal előtte szakitott velem...


De mostmár ezekután úgy érzem nem is hiányzik, nem is kellene már...

Bánom hogy ennyi időt rápazaroltam...

Létezik hogy 3 nap alatt kiábránduljak belőle?

Egyszerűen nem értem hogy miért engedtem neki hogy ilyeneket tegyen velem....


Válaszokat köszönöm!



2018. jan. 13. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, ha már nem szeretted. Örülj neki, hogy nem viselt meg.
2018. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik. Van egy pont amin túl már nem érdekel a másik.
2018. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jo neked! En egy ket honapos kapcsolatot is fel evig tudok gyaszolni...
2018. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 és fél évig húztátok a haláltusát. Tök normális, hogy megkönnyebbültél. De sajnos még lehetnek gyenge pillanataid. Ne engedj nekik!
2018. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy férfi minnél jobban szíd egy olyan nőt akivel beszélget vagy nézeget annál jobban érdekli elég megtévesztő tud lenni az ilyen de az sajnos így van tapasztalatból mondom ... nekem is volt egy majdnem hasonló 4 éves kapcsolatom mint a tiéd és mikor besokaltam elhagytam és nem bántam meg .. 5 éven keresztül próbálkozott hátha vissza megyek hozzá de az első perctől kezdve ha még megis ingottam érzelmileg akkor se mentem vissza hozzá mert tudtam hogy minden kezdődne előlről egyébként nekem 2 évembe telt mire teljesen túltettem magamat rajta úgyhogy örülj neki hogy nem viselt meg de egy szomorúbb pillanatodba se engedj a kisértésnek ha úgy van :)
2018. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!