Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Őt hogy viseli meg a szakítás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt hogy viseli meg a szakítás? Megkönnyebbült? Vagy neki is nagyon rossz? Fog-e szeretni még?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem, mert már azt mondta,hogy nem szeret és számára "kihűlt" a kapcsolatunk. Amikor ezt elmondta nagyon szomorú lettem.Kérdeztem tőle,hogy miért, meg hogy olyan hirtelen jött miért nem mondta hamarabb,hogy valami nem stimmelt? azt válaszolta érezte már korábban is,hogy nem igazán vonzódik hozzám...Azt ajánlotta legyünk barátok amire én azt mondtam: Nem lehet az a barátom , aki tegnap még a szerelmem volt..Mert én még most is szeretem.

2013. máj. 7. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
neki is biztos rossz, de ha már régebb óta ezt tervezi, akkor szerintem maradtok barátok
2013. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fog fel úgy, hogy egyszerűen nem érdekli mi van veled, sem semmi ami a lelkedhez kötődik-igy könnyebben túl rakod magad az egészen.
2013. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ő mit érez ilyenkor??
2013. máj. 7. 13:32
 4/5 anonim válasza:

Én is tisztára ugyanebben a helyzetben vagyok... és reménykedek, hogy visszajön hozzám.

Amikor szakított velem, akkor elég furcsán fogta fel a dolgot, gyorsan elmondta ugyanezeket amiket neked, és mindjárt el is ment. Szerintem látta, hogy nem sírok és, hogy eltűröm a szakítást, de előtte nem akartam sírni.

De igazából nem tudom, hogy mit higgyek, mert a szakítás előtt pár nappal még mondogatta, hogy szeret meg ölelgetett, puszilgatott.. szóval akkor nem tűnt semmi rossznak. Aztán 2 nap múlva hozzám se ért, csak gyorsan szakított és elment... Ő is barát akar lenni velem, de én még ezt nem tudom csak barátságnak felfogni.



Én azt fogom csinálni, hogy elfoglalom magamat a kis dolgaimmal, elmegyek a barátaimmal szórakozni és egy idő után lehet elfelejtem, lehet kicsit elmúlik majd amit érzek.. Vele pedig ha nem muszáj, akkor még csak véletlenül sem beszélek...

Ha valami baja lesz, akkor majd szól.. vagy nem tudom..

Próbáld te is ezt csinálni!

2013. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés megpróbálom..Elég nehéz.:(
2013. máj. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!