Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után tudok nyítni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tudok nyítni újra?

Figyelt kérdés
2eves kapcsolatomnak lett vége, szakított mert már nem szerelmes. 3honapja h vége. Szakítás óta semmi kontaktom nincs vele, és nem nézegetek közös képeket vagy róla, de még mindig nehéz, és úgy érzem még szeretem. Mennyi idő alatt múlik ez? Mikor tudok mások felé újra nyitni vagy közel engedni vlkit? 21/L
2018. jan. 14. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne siettesd. Majd jön a meleg a nyár, akkor lehet te is kicsit átmelegedsz. Most figyelj magadra, csináld jól az egyéb dolgaid. Sportolj, esetleg szauna miegymás.
2018. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 evbe telt hogy elfeljtsem,ugymond nem felejtettem el teljesen de az emlèk mind megmaradt bennem de mar nem szenvedek elem az eletem tul leptem rajta.
2018. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Auu:/ nem gondoltam h lehet ilyen hosszú a dolog
2018. jan. 14. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne siettesd.Én több éves kapcsolaton vagyok túl.Én is minden kapcsolatot lezártam vele.Próbálom elfelejteni.Nem könnyű főleg mivel elég gyakran felhozzák mások.Arra nem gondolnak hogy nekem rosszul esik.Adj időt magadnak.
2018. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél többet gondolsz rá, annál inkább hiányozni fog.


Tehát a lényeg, hogy mindig foglalkozz valamivel, ami miatt nem tudsz rá gondolni.


A legjobb, ha találsz új szerelmet, az tényleg elmúlasztja a régit 😃

2018. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a rekord egy ev..Jelenleg 3 napja szakitottam, es kivagyok en is...Sztem ez is lesz egy ev...De volt egy het...De akkor az a pasim megcsalt noveremmel...es megtudtam, h minden exevel ezt csinalta..Az kiabrandito volt...Szoval valtozo..Vagy osszejossz vkivel, es az segit (tapasztalat), vagy ahogy irta az elottem szolo jon majd a nyar..Baratnom nekem most nagyon nagy segitseg..Mindennap vele logok...Az estek rosszak...😔
2018. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!