Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több gúnyolódás, lerondázás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több gúnyolódás, lerondázás után hogyan tudnék nyitni a lányok felé, anélkül, hogy ne érezném újra azt minden lányban, hogy csak bántani, sértegetni akar, ha véletlen hozzá merek szólni ismerkedési céllal vagy csak úgy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sok lánynál próbálkoztam személyesen és voltak, akik úgy koptattak le, hogy van barátjuk, ez a jobbik eset, de sajnos volt, aki egyenesen lerondázott, főleg a z orrom miatt szoktak támadni a lányok és hát nem is vagyok egy adonisz testre sem sajnos. Ezek után annyira kezdte megutálni a lányokat, hogy már nem is kezdeményeztem egynél sem és még szemezni sem szoktam velük, úgy bánok velük, ahogy ők velemm félek tőlük, mint a tűztől, mert úgy látom csak az ártó szándék van bennük és az egyszerű fiúknak esélye sincs náluk, emberszámba sem vesznek, úgyis csak a nagyon jó pasikkal kedvesek és így nem is látom értelmét sem, hogy leszólítsak lányokat már, pedig régebben heti rendszerességgel próbálkoztam lányoknál és hittem, hogy van egy aranyos, kedves lány, aki elfogad a nem szuper külsőm ellenére is. Nagy ritkán volt lány, akivel jól elbeszélgettem, de többnyire olyan durva dolgokat kaptam a fejemhez,hogy egy életre elment a kedvem és a hitem attól, hogy személyesen merjek és akarjak lányokkal ismerkedni és olyan gátlásosság, távolságtartás alakult ki, amit nem tudok legyőzni, ha akrnám sem már. Csak valahogy mégis félek, hogy mi van, ha így elhalasztom azt a ritka, különleges lányt, akit keresek. Igaz már csak neten ismerkedem és ott is óvatosabb vagyok, igyekszem elkerülni a felszínes, csak külsőre, vagyonra hajtó lányokat, már amennyire lehetséges, de a bizalom elszállt már nem úgy tekintetk a lányokra, mint régebben, hogy aranyos, szeretni való angyalkák, hanem a rosszat látom bennük és ez nagyon megnehezíti a dolgaimat a másik nemmel. Talán tudat alatt is így olyan gátat alakítok ki, amitől a lányok még inkább kerülnek.
2012. dec. 21. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű: Sok lóvéval és menő sportkocsival.


Ezzel bármelyik csajt megszerezheted!

2012. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

amilyen belül, olyan kívül

ezen gondolkozz el

2012. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"már nem úgy tekintetk a lányokra, mint régebben, hogy aranyos, szeretni való angyalkák"

Ez itt egy nagy hiba volt, hogy így tekintettél rájuk. Nem is angyalkák, nem is gonosz démonok; emberek, pont, mint te. Hibákkal, erényekkel és elvárásokkal.


Ne aggódj, a lerondázás nem feltétlenül neked szól, még ha téged is bántanak meg vele.

Mert ugye megkérdezik a lányok egymás között, egymástól, hogy "Milyen pasi az eseted?" És erre mind mond valami hülyeséget (legyen kigyúrt, magas, kék szemű, hugyozzon baileys-t), a többi meg lelkesen bólogat rá, hogy igen, nekik is olyan kell. Aztán ha valamelyik ennek ellenére mégis átlagos sráccal jönne össze, jól meggyanúsítják, hogy "neki már mindegy, csak f*sz legyen" :)

Ugyan ez a fiúknál is megfigyelhető; mindegy, milyen a csaj, csak lehessen villogni a haverok előtt.


Ja, igen, a félreértések elkerülése végett: nem MINDENKI ilyen, természetesen a jelenlévők mindig kivételek ;)


És hogy a gátat hogyan rombold le? Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz. Próbálj meg nem görcsösen csajozni, úgy csak egyre szánalmasabbnak fogod magad érezni.

Ha elérsz valamit, megnő az önbizalmad. A lényeg, hogy vedd észre, hogy nem vagy értéktelen!

2012. dec. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!