Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beszelni akarok az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszelni akarok az exemmel, de nem tudom h rairjak-e, ha mar egyszer hivott telefonon?

Figyelt kérdés
Az egesz ott kezdodott h szakitottunk s kozbe hirtelen lett egy masik palija. Ezek utan a cuccaimat nem akarta visszaadni ("mar nincs meg"), ujevkor is ugymond felkoszontott amire aztmondta "veletlen" volt, s most a szakitas utan 2 honapra felhivott telefonon a szokasos h vagyok, mit csinaltam dolgok miatt(kicsit csunyan valtunk el). Ezek utan mondtam h beszelni akarok majd vele errol a telefonhivasrol amire aztmondta h jo, "majd igen" .Masfel hete nem valaszol, ra kene kerdezzek h akkor mikor beszelunk, v hagyjam.

2018. jan. 16. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha TE akarsz vele beszélni akkor MIÉRT AZT VÁROD HOGY Ő HÍVJON?
2018. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert o mondta h majd igen, beszelunk, akkor o kene lepjen, v nem?
2018. jan. 16. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Kidobott, megcsalt, ellopta a cuccaidat, hazudott neked, unalmában mondott pár bullshitet, és te egyből mennél vissza tovább pitizni? Anyám borogass...
2018. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem ugy fogalmaznek h visszamenni, szo sincs ilyesmirol
2018. jan. 16. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kizart, hogy csak jatszik veled. Vagy csak neha-neha eszebe jutsz... vegül is mindegy.


Ha ugy erzed, neked van mit mondanod neki, akkor hivd fel, ha szeretned. De csak azert, mert nem hiv vissza, pedig azt igerte, kar az idödert.

2018. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!