Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sosem fogom visszakapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom visszakapni a dolgaimat?

Figyelt kérdés

Volt egy párom 5 évig, majd megcsalt és szakítottunk. Ennek már 10 éve. (Igen, tudom, mi a fenének érdekel még most is: olvasd tovább!)

Sokat jártunk nyaralni, külföldre, sportoltam is akkoriban, rengeteg fotó készült ezekben az időben.

Viszont ezeket a képeket sosem kaptam meg. Az ő winchesterére volt elmentve minden, mivel együtt éltünk. Éveken át hiába kértem, hogy legalább azokat adja oda amiken én rajta vagyok.

Olyan pillanatok voltak ezek amik nem térnek vissza: első képem a motorommal, vagy amikor motorozni tanulok, első repülésem sárkánnyal oktatóval és egyedül, első nyaralásom a tengernél... Szóval nem ilyen sima "ülök egy padon és nézek magam elé" fotók. Hanem fontos pillanatokat örökítettek meg. Egy modellem is ott maradt, azt akkor nem hoztam el mert féltem, hogy eltörne a hurcolkodás közben.

Ezért is foglalkoztat ez a téma ennyi idő után is. Legutoljára 2 éve írtam neki emailt, hogy még mindig igényt tartok az emlékeimre, de semmi választ nem kaptam.

Én nem hoztam el a lakásából semmit annak idején, pedig vettem oda pár berendezési tárgyat. Kiderült a dolog, összecsomagoltam a ruháimat és másnap eljöttem, a kulcsot bedobtam a postaládába, ennyi volt. Gondoltam az apróbb dolgokat majd utólag megkapom, de nem így lett, hiába kértem.

Ha én csaltam volna meg őt akkor azt mondom megértem, biztos ez a bosszú, de fordítva történt a dolog.

Hagyjam a fenébe, igaz? :/

36N


2018. jan. 18. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Ne hagyd a fenébe...én addig "járnék" a fejére, amíg meg nem kapom a jogos jussomat.
2018. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Képek nélkül szerintem lehet élni, lépj tovább, ne rágódj a múlton. Valamint ne keresd tovább az exed. 38/F
2018. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom megérteni, miért fájt neki odaadni. Gondolom haragszik, amiért ott hagytad. Tipikus lenne... ő volt a szar, de most téged büntet. Szerintem magától nem fogja odaadni, ha írsz neki, akkor már megtette volna. Hacsak nem törölte őket azóta.
2018. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem letörölte a képeket, azért nem reagál.
2018. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1: oké, csak hát egy idő után ember megkérdőjelezi, hogy ez mennyire épelméjű dolog, hogy egy felnőtt ember szándékosan nem adja vissza a másik dolgait hosszú éveken át. Annyi fontos dolgot csináltam akkoriban, ami nekem volt fontos és sokat jelentett, és semmi a világon nem maradt meg belőlük. Egy csomó apró tárgyam volt ami pl repülésnél szerencsét hozott, ezek mind sokat jelentettek.


#2: A múlt nem érdekel, az exem sem. Tőlem fel is fordulhat, sőt lehet, hogy akkor végre megkaphatnám a dolgaimat. Ha egyáltalán még megvannak.

Ne ezt hozd már ki belőle, hogy "keresem az exem". Nem egy könyvem vagy egy mackónadrágom maradt ott. De ha egy szekrénysor maradt volna ott az sem érdekelne, veszek másikat, legyen vele boldog.

2018. jan. 18. 11:42
 6/22 A kérdező kommentje:
#4: igen, valószínű, de annak idején sokat kinyomtattam és albumokba tettem, pont ezért, hogy legyen több példány belőle. Sokra mentem vele :)
2018. jan. 18. 11:43
 7/22 A kérdező kommentje:

Ő akarta, hogy költözzek, meg nyilván én sem maradtam volna. Hisz már megvolt az új nője hónapok óta. Elmondta mi van, elment dolgozni, én csomagoltam, hazahordtam a holmimat, kulcs be a ládába és kész.

Ha ezt akkor tudom, akkor megyek még egy fordulót, de hát utólag már mindegy. Gondoltam majd leül, kiválogatja ami hozzám tartozik, beteszi egy dobozba és odaadja 1-2 hét múlva. Hát, azóta már eltelt pár hét...

2018. jan. 18. 11:46
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Így van, nagyon valószínű, hgoy sosem fogod megkapni a fényképeidet.
2018. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hozz egy külső merevlemezt, és átmásolom neked.

Hozd és vidd is...

2018. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Haha :D de humoros valaki...

Biztos nem mennék oda, postán bőven megfelelne, utánvétes fizetéssel.

2018. jan. 18. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!