Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy azért akarod visszakapni az exed, mert szereted és tényleg helyre akarod hozni, vagy azért, mert már megszoktad és utálsz egyedül lenni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor vissza akartam kapni az exem akkor próbáltam vele aranyos lenni meg ilyenek, hátha ujra megindul benne valami. Viszont mikor csak egyedül voltam és azért akkor kerestem más pasik társaságát is hogy féltékennyé tegyem..ez sikerült is, visza ia kaptam majd rá jöttem hogy hülye voltam.
2017. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha arra gondolsz,hogy a kedvenc ételedből csupán egy tányérral van.


Ha csak a felét adnád neki vagy te zabálnád' be az egészet akkor csak megszoktad ...


Ha szívesen neki adnád az egészet akkor meg szereted...

2017. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén: hogy látod, vele lennél-e boldogabb vagy nélküle? Csak ragaszkodsz vagy több?
2017. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem szakítás után sose hiányzott az, akivel már csak a megszokás tartott össze.
2017. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el a szakítás óta? Békében váltatok el?

Nálam is hasonló a helyzet friss sebekkel. Ha gondolod írj privit, eszmecsere.

2017. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!