Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tahóság megmondani egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tahóság megmondani egy nőnek hogy a volt férje egy tapló?

Figyelt kérdés

A nő még mindig érzelmeket táplál a volt férje után, de annak a férfinek ő már nem jelent semmit.

Szerintem megbocsájthatatlan ahogy viselkedik a volt feleségével. Személy szerint arcba rúgnám amikor a jogi dolgok miatt ez a férfi erősködik hogy minél nagyobb részt meg tudjon szerezni ebből a széthullott házasságból. Szerintetek ha közölném ezzel a nővel a véleményemet azzal megbántanám? Vagy kötelességem kimondani hogy a volt férje mekkora egy tapló hogy ezt ő is belássa és ideje lenne végre teljesen lemondania róla? Nyilván ezek a megmaradt érzelmek nem múlnak el egyből és ez ellen nem sok mindent lehet tenni.


2018. jan. 18. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelességed, de szabad véleményt nyilvánítanod. Esetleg a nő megsértődik elsőre, ha még tényleg foglalkozik a volt férjjel, de ha nagyon szúrja az oldalad megmondhatod.
2018. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem a te dolgod. Nem voltál ott, nem vettél részt harmadik félként a házasságukban. Amit a nő mond az lehet úgy volt, lehet nem. Ugyanez igaz a férj verzióira is.

Továbbá ha valóban ez a helyzet, akkor nyilván tisztában van ezzel, kár még neked is felhívni rá a figyelmét.

2018. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ki vagy te ennek a nőnek, mi a szereped az egészben? És mit akarsz elérni ezzel, mi a célod, mi hasznod van belőle, ha megmondod neki?


Ha megmondod neki, akkor se annyit mondj, hogy "ő egy tapló". Ez semmit sem jelent, nem lehet mit kezdeni vele. Mondj neki konkrét dolgokat, hogy miért gondolod ezt.

2018. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmondhatod, de minek?

-Nem a te dolgod hanem az ő kettejüké.

-Ha elmondod, hidd el akkor sem az lesz az eredmény hogy a nő majd a homlokára csap hogy "jaaaa, tényleg, de jó hogy mondod, olyan hálás vagyok neked hogy felnyitottad a szememet", hanem még te jöhetsz ki rosszul hogy megpróbálsz beleavatkozni, kvázi az ellen beszélsz akivel szemben neki még pozitív érzelmei vannak.


Hidd el, így van, voltam én is ilyen helyzetben. A nő még mindig a volt férje kedvére próbált tenni, évekkel a válásuk után is. Szomorú volt látni hogy még mindig úgy táncol ahogy a volt férje fütyül, miközben amaz csak kihasználta ezt, alázta, sértegette a nőt, gondosan fenntartva a felé-alá rendeltségi viszonyt.

Nem is értettem hogy ez a nőnek miért volt jó még mindig, párszor megemlítettem, hogy szerintem ez nagyon aljas dolog, amit az exe művel. De semmit nem ért, ugyanúgy folytatta tovább, és még én voltam rossz hogy beleszólok.

Úgyhogy megtanultam tartani a számat.

Figyelj, a saját bőrén úgyis megtapasztalja előbb vagy utóbb és felébred.

Hogy mennyit veszít közben, vagy mennyit nem.... részletkérdés.

2018. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tahóság.

CSak tényleg semmi értelme elmondani, mert ellentétes dolgokat érsz el vele.

2018. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tények kimondása sosem tahóság. Viszont, ha megpróbál arról győzködni, hogy az illető nem tahó, akkor felejtsd el azonnal a nőt, mert csak egy ösztönlény és nem alapozhatsz rá semmi komolyat.
2018. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jogod mindenképpen van a véleményedhez, az elmondásához is - bár, én se nagyon adnék rá, ha ilyen arcba rugós alak vagy.

Ha esetleg tényeket, értelmes következeteseket is tudsz neki mondani, ami meggátolná, hogy a volt férje kifossza, az bizonyára erkölcsös dolog volna.

2018. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!