Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után beszéljek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után beszéljek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ő szakított több év után
2018. jan. 22. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Barátnőd? Szakitottatok nem?

Szerintem amúgy kár keresned... miért akarod most újra megkeresni?

2018. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és hiányzik
2018. jan. 22. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:
1-2 hónap után de inkább csak írjál egy félmondatot, és ne olyat, hogy hiányzik, azzal csak öngólt lősz, csak valami ártalmatlan félmondatot. Ha visszaír akkor folytathatod, de ha nem akkor újabb szünet.
2018. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ártalmatlan fél mondat alatt? Pl lenne kedved meginni egy kávét?
2018. jan. 22. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

semmikor.

Egyetlen esélyed van: ha ő keres meg és ártatlan kiskutyaszemekkel bevallja, hogy megbánta. Akkor se lesz már jó, de megpróbálhatjátok.


A te eseted tipikus (bocsánat hogy nyers vagyok, ezer ilyet végignéztem már, sőt tapasztaltam is). A lány dobott ki téged, több éves kapcsolat után, nem keres.


90%, hogy van valakije. 9%, hogy kiszeretett belőled és ahelyett, hogy megpróbálta volna megbeszélni/helyrehozni veled, egyszerűen eldobott, mint egy mosogatórongyot. 1%, hogy csak elment az esze, de pár hét után helyrebillen.


Amúgy nyugodtan könyveld el magadban úgy a helyzetet, hogy ennek végleg vége, mert 99%, hogy így is lesz. Gyászold meg, sirasd magad egy kicsit, haragudj rá, aztán kezd el felépíteni magad és lépj tovább.


Tudom, közhely, de manapság TÉNYLEG nem olyan egyszerű hosszútávú kapcsolatot kiépíteni/fenntartani (pláne ez utóbbi). És a 25-30 közötti korosztályban túlnyomórészt a lányok "bolondulnak" meg és lépnek ki x év után viharos gyorsasággal úgy, hogy vissza se néznek.


Azt nyilván neked kell tudnod, hogy történt-e olyan, ami ezt indokolja (megcsalás, veszekedések, a viselkedésed, féltékenykedés, nemtörődömség, stb stb), de megnyugtatlak: nyomós ok nélkül is simán megcsinálják ezt.

2018. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy hívd el kapásból! Csak ha már olyan a hangulat. Ehhez érezned kell, hogy őt is erősen érdekled. Pl. írhatsz arról, amiről eszedbe jutott. Előzőnek igaza van.
2018. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ha írok neki ha valamiről eszembe jut és nem válaszol semmit?
2018. jan. 22. 23:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha több év után ő szakított veled, szerintem nincs értelme "közeledned" felé, amíg ő nem teszi.
2018. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Érdekes ez az új trend gyk-n, ha adok egy normális, őszinte választ, akkor azt leszavazza a sok agyhalott baromállat. Ideszabadult minden hülye újabban?
2018. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt gondolod?Nem lehet hogy pont azért veszitem el még a reményt is mert nem próbáltam meg?
2018. jan. 22. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!