Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha a párom megtiltja hogy a legjobb barátnőmmel beszéljek?

Figyelt kérdés
Útálják egymást, és a párom mondta hogy válasszak vagy ő vagy barátnőm.. volt már olyan hogy megtiltotta hogy az osztálytársammal beszéljek (mert bejövök neki) és a barátnőmnek mondta hogy írjak fészbukon hogy barátomat választottam meg hogy már nem a barátnőm.. és csak ennyit írhattam.. azóta barátnőmmel még nem beszéltem, nem merem megmondani neki hogy megtiltotta a pasim hogy vele beszéljek, mert aztán a családba kiútálják.. mert barátnőm az unokatestvérem is egyben.. na meg a szomszédom.. és igy kb elkerülhetetlen hogy találkozzak is vele. kérlek segítsetek

2012. okt. 29. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtál már azon, hogy egy szociopatával jársz?
2012. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Legegyszerűbb nem komolyan venni a barátodat. Ne beszélgess vele, beszélj a barátnőddel. Írd meg neki szépen hosszan, hogy gondolkozzon már el azon, amit művel. Barátaid nem lehetnek...aztán írd oda hogy változtasson, mert ez neked már sok. Utána ne beszélj vele egy darabig. És remélhetőleg máshogy fog gondolkodni.

VAGY ha mégsem, szakíts vele. Azon nem gondolkoztál még, hogy sokkal jobbat is találsz tőle? Mert elmondom az őszintét. Nem normális a barátod.

2012. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

szerintem meg túl féltékeny.. tudom hogy szeret, mert érzem.

csak nem tudom hogy ez mire jó neki.. mert ő mondja hogy csak kihasznál meg ilyenek.. már elég régóta ismerem.. sok közös élmény van.. lehet hogy van benne valami, de hát csak a legjobb barátnőm..

2012. okt. 29. 09:10
 4/14 anonim ***** válasza:
érdemes lenne otthagynod. szerelmek sajnos jönnek, mennek, de a legjobb barátnő az általában minden veszekedés ellenére állandó.... nem kellene felrúgnod. pláne, ha azt nézed, hogyha még egy lányra is féltéken, akkor mi lesz, ha véletlenül egy fiúra mosolyogsz...
2012. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pasit.
2012. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igaza van, beszélj a barátnőddel és a pároddal ne, és akkor majd belátja hogy nem fogsz választani, ő választhat hogy vagy megtűri, vagy ágyő :). (vagyis én ezt tenném)
2012. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért az még nem jutott eszedbe, hogy ez kicsit sok a srác részéröl?


Mi lesz a következö, megtiltja, hogy rántotthúst egyél, mert ö nem szereti? Megtiltja, hogy énekelj, mert kiskorában kidobták a kórusból?

2012. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem szeret, hanem birtokolni akar...Aki szeret, az nem állít választás elé a barátnőddel, hanem elfogad. (Gondolkozz kicsit! Az ilyenek szoktak később a hírekben szerepelni, hogy leszúrta, lelőtte volt barátnőjét... az ok: szerelemféltés...)
2012. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, csak nőben. Azóta sem láttam...
2012. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaj te lány!


A fészbukbó,meg a suliból ítélve még te is fiatal lehetsz,

szóval nem hiszem hogy sok a tapasztalatod párkapcsolat terén.


Ez nem szerelem a fiú részéről,a szeretetet is megkérdőjelezném,szerintem is csak a tulajdonának tekint.


A barátnőd a rokonod??!! :O


Te ki ez a srác akkor,hogy megtiltsa,hogy találkozz a saját rokonoddal?


Nem hiszem hogy ez hosszú kapcsolat lesz,tudod ez nem normális dolog egy párkapcsolatban.

Ha nem akarsz a tulajdona lenni,szépen megmondod neki,hogy álomvilágban él,te nem fogod a hisztije miatt megszakítani a rokonoddal a kapcsolatot,mert lehet gondol egyet,és lelép egy másik sunával,az uncsi tesód meg jogosan megharagszik rád,amit megértek,és nem áll veled szóba!


Pont az ilyen ki suttyók hajlamosak félrekefélni,mondván h nekik mindent szabad,a nőnek meg semmit!


Neki van olyan ismerőse,barátja,akit nem bírsz?

Ha igen,te is mond neki,hogy nem bírod ezt,vagy azt,ne beszéljen,találkozzon vele többet,ha kiakad,hogy hogy képzeled,tedd ki szépen a szűrét,gondolkodás nélkül!


Ha meg elviseled neki ezt,magadra vess,és ne nekünk siránkozz!

2012. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!