Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontottam el?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok. A nő 4 évvel idősebb.


Röviden a történet:

Volt egy első randink, ahol órákig beszélgettünk. Pár nappal később másodszor is találkoztunk, ahol rövidebben beszélgettünk, de bizalmasabb témákról. Teljesen az a kép jött le a nőről, hogy abszolút csak komoly kapcsolatokban gondolkodik. Saját szavaival élve: "mindig úgy tervezi, hogy ez már az utolsó kapcsolata lesz, amikor ismerkedik." Nem volt még csók sem, csak ismerkedés.


Na erre egy héttel később volt egy buli, ahol összefutottunk. Bár sokan nyomultak rá a buliban, de nem adta be senkinek a derekát, ahogy láttam (pedig ittas volt). Helyette összejött velem, és az éjszakát már nála töltöttem (és m-e-n-n-y-e-i éjszaka volt mindkettőnknek!).

Fantasztikusan éreztük magunkat. Úgy köszöntünk el, hogy nem támasztunk elvárásokat egymás felé, de folytatjuk egy újabb találkozón a dolgokat. Teljesen fel voltam dobva.


A következő héten ráírtam vagy kétszer, hogy mikor tudunk újra találkozni. A válasz mindkétszer az volt, hogy más programja van.


Most meg ráírok, hogy mi a helyzet, erre közli, hogy mással ismerkedik, és nincs szüksége egy ilyen viszonyra, ami kettőnk között van.


Nem értem ezt az egészet. És rosszul is esik. Igyekszek úgy elkönyvelni magamban, hogy akkor csak behúztam egy skalpot, de valahol meg mégis csalódott vagyok.

(Bár intő jel lehetett volna, hogy nálam nem volt óvszer, az ő lakásán viszont volt egy doboz, amiből már hiányzott.)


A legrosszabb, hogy nem bírom megérteni ezt az egészet. Ha mással ismerkedik, akkor minek feküdt le velem. Ha meg addig még nem ismerkedett mással, akkor meg miért nem adott lehetőséget a folytatásra - hiszen minden hibátlanul alakult és a kémia is kiválóan működött.



Mit kellett volna másképp csinálnom?



2018. jan. 23. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szerelmes beléd kész...

Ezen sajnos nem tudsz változtatni.

Az hogy valaki valakibe nem szerelmes abban egyik fél se hibás,szimplán ilyen az élet. Valószínűleg azért feküdt le veled mert arra bejöttél neki, ilyen is van.

2018. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Valoszinü, hogy ö annyira nem erezte magat fantasztikusan, mint te. Az is elöfordulhat, hogy azt a benyomast keltetted az ö szemeben, hogy nem keresel vagy nem vagy alkalmas komoly kapcsolatra.
2018. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Azt hittem, ilyen csak nálunk férfiaknál játszik, hogy a szex miatt fekszünk le egy nővel...


2: A szexben biztos, hogy neki is ugyanolyan csúcs volt. Ezen a téren nincsenek kétségeim (remélem nem bánod, ha nem írom le, hogy mire alapozom a véleményemet)


Nem tartott alkalmasnak komoly kapcsolatra? Talán az igaz lehet. Viszont ha ő meg komoly kapcsolatot keres, akkor minek feküdt le velem?

Remélem érted, hogy mi nem világos számomra. Ha csak komoly kapcsolatot keres, akkor minek fekszik össze velem, ha nem tart alkalmasnak komoly kapcsolatra? Ha meg nem komolyan gondolkodik, akkor miért nincs folytatás, amikor a kémia viszont 100%-osan üzemel?

2018. jan. 23. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha szamodra az is ujdonsag, hogy egy nö is kepes csak a testi gyönyör örömeert eltölteni egy szenvedelyes ejszakat egy ferfival, akkor valoban van meg böven mit tanulnod ezen a teren... barmennyire kiralyi is volt a teljesitmenyed.
2018. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Mond, gondol, tesz, három külön dolog, időben véletlenszerűen változó módon.

A tetteket átélted, a gondolatait úgysem láthatod, a szavak meg általában az elvárásokhoz igazodnak.

Így lesz a “péniszt keres megfelelő hordozóval, szexuális kielégülés céljából” mondatból, “az igazit keresem”

Szebben hangzik, nemde?

2018. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A felhasználó ***** válasza:

"Igyekszek úgy elkönyvelni magamban, hogy akkor csak behúztam egy skalpot"


Haver.... te voltál a skalp.

2018. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!