Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, de nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, de nem bírom nélküle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete a barátom 4 év után szakított velem mondván hogy nagyon szeret de túl sokat veszekszünk. Én próbáltam vele megbeszélni, mondtam neki hogy ezeket a vitákat meg lehet oldani nem kell hogy emiatt egy igaz szerelem véget érjen, de nem tudtam rá hatni. Azóta teljesen magam alatt vagyok, lelkileg szörnyű az állapotom, nem eszek éjszakánként alig alszom, sírok minden nap. Nagyon szeretem őt és rettentően hiányzik, de nem tudom hogy menthető-e még ez. Mit tudnék tenni hogy javítsak a helyzetemen, mert én ezt már nem bírom tovább úgy érzem lassan belehalok pedig felnőtt nő vagyok.

2018. jan. 24. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Arra gondoltàl hogy a pàrod szeretett e ugy tèged mint te őt vagy legalàbb fele annyira?Mert te a veszekedèsek ellenère se akartàl szakìtani inkàbb sőt megoldani akartad a hejzetett amiben ő nem akart rèszt venni.Ha annyira szeretett volna nem szakított volna nem menekült volna a gondok elől hanem probàlt volna megoldàst talàlni rà.De ezek szerint neki ez màr nem volt olyan fontos.Nem èrdemes miatta sírni ha szeret hidd el mèg keresni fog ha meg nem akkor felejsd el.
2018. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasd ezt el.


[link]

2018. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Először is időt és teret kell adj neki, hogy leülepedjen benne is minden. Sajnos nem lehet nagyon mit tanácsolni, neked is kell idő, hogy letisztuljon, milyen nélküle, meg neki is. Lehet rájön, hogy nem bírja nélküled, az is lehet, akár, hogy te jössz rá, hogy jobb neked így.


A kulcs, hogy ne fuss utána, hagyd meg neki most az időt. Ha zaklatod, csak még jobban eltávolodik.

2018. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!