Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rettegek a szakítástól. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a szakítástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal évek óta együtt vagyunk. Nagyjából minden szép és jó, de én már egy ideje tudom,hogy nem vagyok szerelmes. Egyszer régebben már szakítottunk emiatt, és elkövettem azt a hibát, hogy újra összejöttünk. Egy darabig jó is volt, de most megint újra érzem a régi kétségeket. Az első szakítás után teljesen odavan, rengeteg energiát fordít arra, hogy éreztesse, én vagyok a mindene, az élete és mennyire szeret. Látszik rajta, hogy stresszel miattam, az önbizalma is nagyon sérült. Mint embert, szeretem, hiszen volt pár gyönyörű évünk, de már tudom, hogy nem maradhatok vele úgy, hogy nem adok bele mindent, és tudom, hogy ő jobban szeret, mint én. De nagyon félek, hogy belerokkanna, esetleg nagyobb hülyeségeket követne el. Mi lehet ilyenkor a jó megoldás?
2018. jan. 26. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

pszichológus

mindkettőtöknek!

2018. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakítás, mindenképpen.


Figyelj, most indirekt módon, de hülyíted ezzel a kapcsolattal. Nem hibáztatlak, csak minél előbb, annál jobb. Annál előbb tud felépülni.


Kegyetlen lépés, de meg kell tenned sajnos.

2018. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Döntsd el: szereted vagy nem? Ha szereted, vele maradsz. Ha nem szereted, szakítasz. Az összes többi csak időhúzás és felesleges blabla.
2018. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Odett90 válasza:

Az elsővel értek egyet,tapasztalatból mondom,hogy néha jól jön egy kis segítség,mikor zavaros az ember azzal kapcsolatban,mit érez,mit tegyen.

Ha valóban szereted és ő is annyira szeret, mégis úgy érzed,így nem maradhattok együtt,talán megérdemelné és megpróbálhatnál mégis csak mindent beleadni. Egy próbát megér,hidd el nekem! :)

Mi is túl vagyunk ezen és most boldog menyasszony vagyok! :)

2018. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megint beigazolodik,h ha az ember szemet,leszar,csal,akkor vannak oda erte. Maskulonben unalmassa valik.

N

2018. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 Jah! Az ember a szivet lelket kiteszi es mi a hala?!

Remek egy ember vagy,hogy ennyire becsulod,ennyit er neked a parod,megcsak nemis kuzdesz erte,probalkozod helyrehozni,mikozben o odavan erted. Szegeny parod tan ezt erdemli?

Faszkivan ezzel a mocskos vilaggal,hogy tele van ilyen szarokkal.

Ha tenyleg szeretned,gerincet novesztenel es osszetened a ket kezedet erte! Van am,akinek eleteben nem adatik meg hogy ilyen kitartoan szeresse valaki. Megsem erdemled! Kapd ossze magad vagy hagyd a francba szerencsetlent!

2018. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!