Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire elkeseredett a szakítástól?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 22. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen. Nem mindenki Ultra Kemény Macho vagy Szívtelen Szilárd.
2016. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóval aki nem lesz öngyilkos szakítás után, az szívtelen? :DDD
2016. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem, aki lelkileg egészséges, az fel tudja dolgozni a szakítást.
2016. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is majdnem itt tartok, és kb a sztori is stimmel.

25/F

2.5 év ment tönkre, figyelmetlenségem, és szeretetem ki nem mutatása miatt.

most hogy vége ötletem sincs mihez kezdjek magammal.

könnyű tanácsokat adni hogy foglald le magad, tanulj, sportolj stb.

De aki volt már szerelmes, és elveszítette akit szeretett a saját hibája miatt, tudja hogy képtelenség nem rá gondolni 2 percenként, ezáltal szinte bárhová is koncentrálni.

2016. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Uhh pedig milyen szimpatikus feje van :D Fiú vagyok (nem meleg) csak kijelentettem. Hát gondolom mindennél jobban szerette és ha tényleg csak úgy oktalanúl ennyi időután kidobja, akkor az ember nagyjából ráébredhet, hogy miért?? mi értelme akkor? és ezt ő nem bírta feldolgozni ezért hát menekült, sajnos ahol már a gondolat megszületik ott nagyon nehezen lehet segíteni, mert egy időután teljesen berögzül :/

18f

2016. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Voltam szerelmes, és el is veszítettem, mert hülye voltam. Mégse akartam meghalni, ez hülyeség...

2016. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Az úgy nem ér, ha az alkohol-cigi-drog-nagyon sok munka szentnégyességgel váltod ki a dolgot.

2016. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!